Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból powrózka nasiennego po operacji przepukliny pachwinowej i zmiana ustawienia jąder


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Dwa tygodnie temu mialem operacje prawej przepuchliny pachwinowej. Rana goi sie bardzo dobrze, z dnia na dzien przestaje mnie bolec. Lecz w dalszym ciagu doskwiera mi bol powrózka nasiennego z ktorego mialem pobrana tkanke do przepukliny. Nie wiem czy po takim czasie dalej powinienem odczuwac bol jądra (prawe) nawet przy lekkim dotyku. Oraz dziwi mnie ulozenie jąder. Wyglada to tak jakby moje prawe jadro nachodzilo na lewe. Czy jadra uloza mi sie po jakims czasie normalnie tak jak kiedys mialem, czyli jedno obok drugiego? I co z tym bolem? Moze stosowac jakies maści, oklady? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno należy w tej sprawie udać się na kontrolę do chirurga. On musi ocenić czy wszystko jest w porządku. Musi Pan wiedzieć, że takie bóle jak Pan opisuje mogą po takim zabiegu występować nawet i 4-6 tygodni. Tak samo z ułożeniem jąder, które po czasie dopiero mogą usadowić się w sposób właściwy w mosznie (nawet po kilku miesiącach). Na bóle można zastosować środki przeciwbólowe dostępne bez recepty, wykonać okłady na Rivanolu, wysoko nosić jądra (obcisłe majtki, w czasie leżenia ręcznik pod worek mosznowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×