Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Laremid na bóle brzucha, biegunkę w czasie zdenerwowania


Gość tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tez wiem co to znaczy.Ja juz po 5o.ale to dopiero od 2 lat tak mam.Dzisiaj tez jade ze znajomymi autem do Krakowa.a NERWY daja o SOBIE znac .ZAWSZE BIORE STOPERAN,ale nie mialam i wzieelam Loremid.Nie mam tego leku wyprobowanego.Moze jakos przezyje Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jestemz tym sam. Masakra. Laremid tabletka dziennie. Ale zauważyłem, że to nie wina jelit tylko psychiki. Jeżeli jestem czymś zajety nieciagnie mnie na kibelek kiedy tylko o tym pomysle to odrazu. Wydaje mi sie ze mamy problemy psychiczne. Kiedys bylem z tym u psychiatry i dal tabletki na uspokojenie i bylo ok..potem to olalem i juz jestem umowiony na nastepną wizyte..ale chce bez tabletek normalnie zyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczełam od stycznia chorować. Zaczął mnie brzuch boleć, miałam cały czas wrażenie że bd musiała iść do toalety. Byłam u lekarza - oczywiście w badaniach nic nie wyszło (zrobił mi badanie krwi, moczu i kału). Dał mi tabletke na jelita ale one nie pomagają w hamowaniu biegunki. Stwierdził ze to na tle nerwowym ale ja nawet jak się nie denerwuję to to mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam biegunki od 20 lat.Leżałam w klinice gastroenterologicznej-miałam szereg badań, również w kierunku celakii. Niedawno widziałam w tv dokument i identyczne objawy to syndrom Habba - to lekarz, który doszedł do wniosków odnośnie przyczyn biegunek w 2002 r. Nie bardzo zgadzam się że przyczyną biegunek jest psychika. Dokładnie siebie obserwuję i biegunka zawsze pojawia się natychmiast po ok 30 minutach jeżeli zjem nawet mikroskopijną ilość jajek, tłuszczu,alkoholu,surowych owoców i warzyw, smażonych potraw. Próbowałam wszystkiego: węgiel, smecta, duspatalin itd. TYLKO Laremid pomaga! Nie biorę codziennie, tylko jeżeli spodziewam się zjeść coś co mi szkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak- laremid lub stoperan tylko w wyjątkowych sytuacjach bo nabawicie się tak jak ja wyjałowionej flory bakteryjnej w jelicie. i powstaje efekt błędnego koła wyleczyłam się z tego dziadostwa probiotykami ewentualnie jak jakieś problemy żołądkowe to smecta albo węgiel ( 10 tabletek) i powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko używam obecnie Laremid 2mg do tego priobiotyk-synbiotyk (trzeba wyczuć jaki priobiotyk na dany organizm). Nie mogę używać mleka i jego przetworów , jajek-głownie białko z jajka, tłuszczu,alkoholu,surowych owoców bo w przeciwnym wypadku muszę używać LAREMID.Nie słuchać w aptece farmaceuty ponieważ oni są po to aby sprzedać wszystko jak leci reklama *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probiotyki to temat, który budzi dozę podejrzliwości.Czy znowu koncerny farmaceutyczne nie fundują nam placebo ? Trzeba szukać samemu informacji na Facebook ,google itp. nie słuchać każdego aptekarza czy każdego lekarza.Lekarz za dużą ilość,cenę wypisywanych leków otrzymują ogromne nagrody w postaci np. wycieczek rodzinnych fundowanych przez potężne koncerny farmaceutyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×