Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rak wątroby - paliatywna chemia


Gość aga

Rekomendowane odpowiedzi

To nie chodzi o podawanie środków przeciwbólowych. Chemia czyli chemioterapia typu paliatywnego stosowana jest w celu spowolnienia progresji choroby lub zmniejszenia dolegliwości u chorych, u których wyleczenie nie jest możliwe za pomocą oczywiście podaży środków farmakologicznych, cytostatycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem chora na raka piersi mam przerzuty na kosci i do watroby nie wiem co robic kolejna chemia a kosco mam juz zjechane serce tez prosze o rade moj adre marilola9194@wp.pl moze ktos jest wpodobnej sytuacji prosze o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amigdalina

Rak mozna skutecznie leczyc. Rak jest ostatnim etapem niedoboru witamin i enzymow w naszym organizmie. Witamina B17 zawarta w pestkach moreli, inaczej amgdalina, stosowana effektywnie w leczeniu raka w szpitalach, specjalizujacych sie w leczeniu raka jest bardzo skuteczna i ma natychmiastowe dzialanie. Jest to naturalna metoda niszczenia kazdego rodzaju raka. Zapytaj twojego onkologa jakie masz opcje w leczniu raka? Czy wymieni metody naturale? Terapia zasadnicza trwa 21dni i pomaga zwalczac komorki rakowe poprzez rozbicie komorkowej oslonki bialkowo-celuloizowej, ktora otaczaja sie komorki rakowe i ich niszczeniu przez biale krwinki, dzieki aktywizacji szeregu procesow enzymatycznych. Reakcja jest natychmiastowa. W komorkach rakowych, ktore zawieraja odmienny sklad chemiczny, niz zdrowe komorki, witamina B17 uwalnia cyanogenic glycoside, ktory sprawia, ze komorki rakowe zostaja zatrute i a produkty uboczne usuniee z moczem. Terapia antyrakowa, aby byla skuteczna, musi byc stosowana wraz z enzymami trzustkowymi. (wazne trypsyna, chymotrypsyna, papaina, bromelina, lipaza, pankreatyna pomagajace w trawieniu otoczki bialkowej komorek rakowych) i scisla odtruwajaca dieta prez te 21 dni. Jedz i pij tylko soki ze swiezych owocow ekologicznych 2-3l dziennie i stopniowo wprowadzaj pestki moreli (5-30 dziennie), najlepsze naturalne zrodlo witaminy B17, zazywaj duza dawke Witaminy C (np.120-360mg dziennie) aby stwozyc dogodne aruki dla dzialania Witaminy B17, nie jedz miesa w tym czasie, aby cala energie enzyow sprowadzic na trawienie nie bialka i tluszczu miesa, ale otoczki bialkowej twoich komorek rakowych, zaprzestaj tez spozywania cukrow i slodyczy, zalecenia jak przy miesie. To tak w wielkim skrocie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy również wyleczył się ze szpiczaka raka kości pestkami moreli. Dziś jest zdrowy i pracuje choć minęło już 7 lat! Lekarz onkolog, który już kierował go wcześniej do hospicjum, zapytał go czym się wyleczył? Powiedział, że pestkami. Lekarz powiedział,że słyszał już o tych pestkach. Mojej mamie na raka jajnika to nie pomogło. Inna znajoma zachorowała dużo wcześniej niż moja mama,ale dużo piła soku z pokrzywy przy raku jajnika. Chemię też brała i żyje do dziś!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×