Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kurza klatka piersiowa


Gość zofia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry mam 26l w wieku 4l miałam operowaną tzw. kurzą klatke nie wiem dokładnie na czym ona polegała ale mam dużą blizne na środku klatki piersiowej i czasami mam bardzo bolesne kłucia w środku czy coś niedobrego może sie tam dziać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno odpowiedzieć bez konkretnych danych klinicznych (np. jaki rodzaj zabiegu był wykonany, aktualne RTG klatki piersiowej) i badania bezpośredniego. Najlepiej byłoby w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem, a być może skonsultować z torakochirurgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam proble z tzw. Kurzą klatką piersiową lewa kosc klatki piersiowej na mostku jest wypukla kosc boli mnie czase również odczuwam bóle serca. Co mam zeobić w tym przypadku? Dodam że mam to od kąd pamietam mam juz 18 lat a to cos mi sie powieksza prossę o szybką odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam proble z tzw. Kurzą klatką piersiową lewa kosc klatki piersiowej na mostku jest wypukla kosc boli mnie czase również odczuwam bóle serca. Co mam zeobić w tym przypadku? Dodam że mam to od kąd pamietam mam juz 18 lat a to cos mi sie powieksza prossę o szybką odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita to znow ja nie potrzebna juz mi odpowiedz na ten temat poniewaz odwiedzilem ortopedę osobiście. Więc tak dla zainteresowanych ta wada wymieniona w temacie przezemnie jest wrodzona . Mozna ja leczyc owszem ale leczenie trzeba zaczac jak najszybciej przed zakonczeniem sie cyklu wzrostu. Ja dowiedzialem sie ze u mnie ten cykl jest zakonczony i nic sie juz z tym nie da zrobic naszczescie juz nie rozwinie sie to bardziej , gorzej. Myske ze komus ta wiedza sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×