Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie fałdy odbytu


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 8 dni temu wybrałam się do proktologa w celu usunięcia *fałdki* . Lekarz powiedział, że ten zabieg wykonuje w celu zmniejszenia(usuniecia) dyskomfortu jaki mi towarzyszy. Fałdka została usunięta, Założono mi szwy.Zabieg trwał ok 20 min. Lekarz powiedział, że ból utrzyma się ok 3-4 dni. .. dziś mija 8 dzień a ja nadal cierpię. Fakt,że mogę już siedzieć i chodzić bez większego problemu, ale oddawanie kału to jeden wielki ból. Dwa dni temu myślałam, że będzie dobrze bo ból sie zmniejszył, ale to co dziś od rana przeżywam jest straszne. Czy ten ból który powrócił to normalny objaw po takim zabiegu? Kiedy wrócę do pełniej sprawności? powolutku zaczynam żałować,że zgodziłam się na ten zabieg bo przed nie czułam żadnego bólu tylko denerwowało mnie to *wiszace coś*. serdecznie pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten ból który powrócił to normalny objaw po takim zabiegu? - niestety bóle po takim zabiegu występują dość długo i nie ustępują tak szybko czyli po 3-4 dniach, czasami trwają 2-3 tygodni, a okres rekonwalescencji trwa około 3-4 tygodni Kiedy wrócę do pełniej sprawności? - raczej po 3-4 tygodniach, oczywiście należy udać się na kontrolę pooperacyjną do proktologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×