Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy mogę być przy operacji pęcherzyka żółciowego żony?


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

No rozumiem chodzi pewnie oto by te osoby nie przeszkadzały i nie widziały tego co się tam dzieje. A mam jeszcze jedno pytanie a właściwie kilka : Czy po operacji laparoskopowej woreczka wybudzanie jest na sali od kiedy można już być przy żonie , czy konieczny jest dren,czy przy tej operacji usuwa sie przy okazji wyrostek, czy w przypadku obecności torbiela wielkości 3,5cm w okolicach pęcheżamoczowego też będzie on usunięty czy to pozostaja dla ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudzanie z narkozy odbywa się jeszcze na sali operacyjnej, na sali może Pan być od razy po przywiezieniu jej na salę z tym że Żona może majaczyć lub nie pamiętac Pana obecności, dren jest zakładany zawsze, co do torbiela to nie udzielę Panu odpowiedzi gdyż jej nie znam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście pamiętam jak mnie wieźli na salę operacyjną ba nawet widziałam na sali całą ekipę która na mnie czekała :). Chwila rozmowy z anestezjologiem i film mi się urwał więc poszło to bardzo szybko. Jeżeli chodzi o zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego to u mnie trwał 1,5 h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem robioną laparoskopię trwała 1,5 h i niestety musieli mnie ciąć tradycyjnie ze względu na wodniaka na pęcherzyku, a co do ból to jest do zniesienia dwa dni dawali mi jakiś lek przeciw bólowy w kroplówce ból był do zniesienia a na trzeci już sam nie chciałem bo ból był ale minimalny w szpitalu byłem 5 dni a po wyjściu nawet nie chciałem recepty na przeciwbólowe... więc nie ma co się bać tylko usuwać te kamienie... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×