Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie penisa? brak usztywnienia?


Gość Robert22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Najwyższy czas żebym zrzucił z siebie ten ciężar.. Mam 22 lata, jestem prawiczkiem (z obawy przed stosunkiem z powodu dalej opisywanego problemu). Jakieś 2 lata temu przeszedłem operacje stulejki. Wszystko elegancko się zagoiło. Problem tyczył się czasu przed ową operacją (liczyłem, że się poprawi po *załatwieniu* stulejki) i niestety jest nadal... Być może jako dziecko kiedyś spadałem na ramę doweru, czy też przytrafiło mi się coś innego. W każdym razie wydaje mi się, że przez dojrzałe życie nie osiągnąłem nigdy poprawnego wzwodu. Podczas erekcji, owszem, członek się powiększa ale brak jest usztywnienia. Masturbacje mogłem normalnie przeprowadzić na takiej niepełnej twardości. Boje się jednak, że z tym problemem nie ma w ogóle mowy o jakimkolwiek stosunku... Dla dokładniejszego przedstawienia problemu zrobiłem eksperyment. Zamieszczam pod spodem zdjęcia robione po zażyciu CupidoMax + podnieceniu(dla lepszego efektu - i tak jest mierny). 1. Podczas podniecenia normalnie: http://img59.imageshack.us/img59/9692/obraz001ww.jpg 2. Podczas napreżenia mięśni: http://img220.imageshack.us/img220/2870/obraz002oh.jpg Starałem się sam rozeznać coś w temacie i wydaje mi się, że może mieć to związek z owymi ciałami jamnistymi (czy jakoś tak..). Jestem cholernie przez ten problem zdołowany i ciężko mi z tym żyć. Bardzo proszę o pomoc doktorze i jestem gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi link do zdjęcia jest nieaktywny. Z przedstawionego zdjęcia wynika, że jeżeli jest to stan wzwodu prącia to jest to wzwód niecałkowity. Prawdopodobnie będą kłopoty ze stosunkiem płciowym. Radzę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem-andrologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×