Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skórke przy wzwodzie moge zsunąć nawet za żołądź


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Z wielkościa penisa niemam problemu. Skórke przy wzwodzie moge zsunąć nawet za żołądź to normalka? W spoczynku oczywiście też bez problemów (ogólnie bólu aż takiego nie ma, tylko tak aby poczuć i wszystko). A drugi problem no ogólnie nigdy sie nie masturbowałem, żeby spuszczać skórke do żołedzia i to też norma? Jak spuszczam skórke do żołedzia to tylko tak, aby poczuje, ale ogólnie nie boli mnie to ani przez chwile czy przez dłuższy czas to chyba dobrze? A trzecia sprawa no ogólnie nigdy zazwyczaj nie dotykałem napleta no, a jak dotkne to troche boli no, ale to chyba norma i z czasem sie przyzwyczaje? Chyba nie mam żadnych problemów? A i z przodu mam taki malutki odcinek, że skóra jest złaczona z napletem, to oczywiscie nie wędzidełko, bo ono jest z tyłu to też normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędzidełko jest z przodu prącia po stronie spodniej i łączy napletek z podstawą żołędzi. Reszta co opisujesz nie wskazuje na jakąs patologię. Nie rozumiem, o co praktycznie piszesz. Wszystko co piszesz jest bardzo chaotyczne, bez składu merytorycznego. Jeśli napletek schodzi za żołądź, w rowek zażołędny bez problemów to wszystko jest w porządku. Wędzidełko to struktura skórna przebiegająca po stronie tylnej (bliższej kroczu) prącia łącząca napletek z żółędzią u jego podstawy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×