Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle głowy, zawroty, wymioty


Gość Angelina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Nigdy nie korzystałam z poradnictwa inernetowego,ale teraz spróbuję . Może teraz przedstawię pokrótce swój problem. Pół roku temu przeszłam dwie operacje kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.Sześciokrotnie byłam hospitalizowana,ostatnio w lutym,gdyż miałam silne bóle głowy ,zawroty i wymioty,ogólnie żle się czułam.Po przebytych operacjach nie mam do końca czucia w podbrzuszu i czasami cewnikuję się ,bo mocz mi zalega. Byłam wtedy tydzień na oddziale neurologicznym i wyszło,że mam zwyrodnienia kręgosłupa i RTG odcinka szyjnego potwierdziło syndesmofit na przednich krawędziach trzonów C5 C6,chciałabym wiedzieć co to znaczy jeżeli można to proszę o wyjaśnienia.Po tygodniu zostałam wypisana do domu w stanie trochę lepszym. Przyjmuję następujące leki:betaserc,controloc,sirdalud ,diclofenac lub movalis.Miałam zgłosić się na kontrolę do laryngologa i byłam,okazało się,że te dolegliwości mam od kręgosłupa tak laryngolog stwierdził i zalecił rehabilitację. Od tygodnia znowu mam silne bóle głowy,zawroty,zdarzają się wymioty.Do tego doszedł silny ból barku i ramienia,brak czucia w lewej ręce,mrowienie,drętwienie ,a na dodatek temperatura. Lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie dzisiaj ponownie do szpitala na neurologię,ale ja już mam dosyć szpitali,czy mogę sobie jakoś inaczej pomóc,czy muszę zgłosić się do szpitala.Jestem osłabiona,a leki nie działają. Co w takiej sytuacji robić i co to może być. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam. Dodam,że mam 34 lata. Dodam ,że ciśnienie mam 190/100 puls 110 i nie obniża się. Chyba jest za wysokie? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Objawy wskazują na przyczynę zlokalizowaną w odcinku szyjnym kręgosłupa. Należy wykonać rezonans magnetyczny tej okolicy ciała. Stąd może lepiej udać się jednak do szpitala. Co do ciśnienia tętniczego to jest ono za wysokie, stąd również Pani złe samopoczucie. Nadciśnienie powinien konsultować lekarz rodzinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×