Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiany na napletku, penisie


Gość Facet

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mianowicie na moim penisie już niestety od długiego czasu jakieś 3 lata są owrzodzenia (?), krotsy próbowałem je wyciśnąć, lecz jest to strasznie bolesne więc od razu dałem sobie spokój, na moim naleptku pojawło się wiele grudek podskurnych (przy wiciskaniu strasznie bolą) wyglądają tak jakby tam były włoski, lecz tak niestety nie jest, brzydko wyglądają nieregulanrenie jak małe narośle, będąc młodszy miałem bóle jąder, naszczęście po pewnym okresie przeszło, wszystkie te zmiany na penisie tworzą pewną *ścieżkę* od miejsca pod żołądziem następnie po wewnętrznej części napletka i wydostają się na zewnętrzną część napletka następnie schodzą wzdłuż napletka aż do moszny. Grudki są takie jak na tym zdjęciu (nie jest to zdjęcie mojego prącia), natomiast pod napletkiem są małe czerwone owrzodzenia (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem artykuł który powinien wam pomóc w ustaleniu diagnozy: Prosaki, kaszaki Otrzymujemy dużo listów od sfrustrowanych młodych mężczyzn. Najczęściej piszą listy chłopcy zaniepokojeni stanem swoich genitaliów, niepewni prawidłowości ich budowy i wielkości, zaskoczeni zmianami, jakim podlega ich organizm. Sporo listów dotyczy masturbacji (zagadnienie wielokrotnie omówione w serwisie w dziale SEKS W ZDROWYM MIEŚCIE - wypowiadał się seksuolog, psycholog), możliwości (prawdopodobieństwa) zajścia w ciążę w różnych nietypowych - a kwieciście opisywanych w listach - sytuacjach, zasięgu i obfitości owłosienia, ew. płodności, wyglądu spermy, czy długości życia plemników w różnych *okolicznościach przyrody*. całość na: http://www.zdrowemiasto.pl/_zm/index.php?art=65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdesperowany_oszukany_i_wogle

Problem sie zaczyna z przerostewm gruczolow... albo jak partnerka zarazi cie nie z tego i owego kila... nice :) mam nadzieje ze twoj penis ma sie juz dobrze. ucaluj go odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×