Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kamil

Zgrubienie w okolicy jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil
Mam takie problem. Pare dni temu miałem taki okres, że przez 3/4 dni współżyłem codziennie lub nawet dwa razy dziennie i oczywiście wiązało sie z to z dużą ilością wytrysków. W drugim dniu zaczeło mnie coś boleć w okolicy prawego jądra (ale tylko czasami np. przez 3godziny i potem znowu nie) i na początku nie wracałem na to uwagi. A dziś postanowilem i po wyczułem w siebie przy prawym jądrze malutkie zgrubienie. A dokladniej przy połączeniu nasieniowodu z najądrzem. Czy jest bardzo prawdopodobne, że utworzył się tam jakiś żylak? Czy tez może to poprostu jakieś zgrubienie spodowane zbyt duża ilością wytrysków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nie ma to powiązania ze zbyt dużą ilością wytrysków. Prawdopodobnie to żylak powrózka nasiennego lub może jakaś torbiel najądrza lub powrózka. Aby dokładnie stwierdzić co to jest należałoby pójść z tym problemem do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
dziś byłem u urologa i zrobił mi usg i powiedział, że nic tam nie widzi. A mnie to jednak martwi bo jest czasami dość bolesne i ewidentnie to jakieś zgrubienie. co robić? może iść do innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
bo to zgrubienie jest na samym górze jądra, tam gdzie jest najądrze i to jakby ono było pogrubione. Ale tylko w tym jednym miejscu. Bo wzdłuż jądra nie jest ono pogrubione, tylko takie jak przy lewym jądrze. A czy możliwe, że to jakiś stan zapalny innych częsci brzucha? Ostatnio przez pare dni (cztery, pięc) miałem dość zaawansowaną biegunke i w tym czasie też zaczęły się te bóle. czy moze to być jakoś ze sobą powiązane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukas29
Witam. Mam dziwny przypadek mam przy lewym jądrze tak jakby kłębek żył (tzn tak to wygląda i tak mniej więcej wyczuwam takie kształty). Nie badam notorycznie jąder ale kiedyś wyczułem to ale było mniejsze i tak niedawno sprawdzałem i jest to powiększone. Jeśli ktoś mi może coś doradzić to będę wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi