Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przedwczesny wytrysk


Gość cre

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem facetem, mam 19 lat i mam wielki kłopot. Chodzi o przedwczesny wytrysk, ale nie taki gdzie ktoś dochodzi po 2 -3 min. bo u mnie to się dzieje od razu po włożeniu członka w kobietę... 2 pchnięcia o koniec. Po 10 min kiedy znów mogę dzieje się tak samo. nie ma ani trochę dłużej. Próbowałem już jakiś żeli, ale to nic nie pomaga. Moje pytania: 1. Czy jak będę dalej próbował to z czasem będzie lepiej? 2. Czy jest to spowodowane przez masturbacje? 3. Iść od razu do lekarza czy jeszcze popróbować? Dodam jeszcze, że teraz aktualnie nie mam partnerki, bo rozstaliśmy się poniekąd przez to... ale z nią próbowałem z 5-6 razy. Ostatnio zakupiłem sobie sztuczną pochwę ^^ bo chciałem zobaczyć, czy to od stresu czy od czegoś innego, ale stres tutaj wykluczam, bo ze sztuczną pochwą mam to samo... Wiem, że to trochę głupio brzmi, ale wolę poćwiczyć i dojść do jakiegoś normalnego poziomy na sztucznej pochwie, niż robić siebie głupka przed kobietom... Także jak nie stres u mnie jest przyczyną to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy jak będę dalej próbował to z czasem będzie lepiej? - tak powinno się dziać, taki stan powinien powoli ustępować, można zastosować żele ze środkiem znieczulającym miejscowo 2. Czy jest to spowodowane przez masturbacje? - raczej nie ma to wpływu 3. Iść od razu do lekarza czy jeszcze popróbować? - można jeszcze próbować, gdyż jest duża szansa, że to ustąpi Także jak nie stres u mnie jest przyczyną to co? - raczej to brak doświadczenia, trzeba znaleźć partnerkę, która pomoże w tym problemie i razem z nią spróbować rozwiązać ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moja masturbacja trwa około 5-10 minut. Czuje też,że podczas prawdziwego stosunku nie wytrzymam i po pierwszym *wsadzie* puszcze. Czy to może być problem o podłożu chirurgicznym ? Co powinienem zrobić,aby nie mieć problemów w przyszłości ? (mam 14 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to może być problem o podłożu chirurgicznym ? - nie, zapewne nie Co powinienem zrobić,aby nie mieć problemów w przyszłości ? - ale nie masz teraz żadnych problemów, podczas inicjacji seksualnej normalny jest przedwczesny wytrysk, powoli z biegiem czasu wszystko się normuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieznajomy

Panie Tomaszu mam taki dla mnie bardzo krępujący problem który zwiazany jest ze mna. Moje stosunki są bardzo krutkie a moja partnerka nic i na ten temat nie mowi ale wiem ze nie jest mna zaspokojona Co da sie z tym zrobic? Czy rózne środki reklamowane na powiekszenie i przedłuzenie sexu są skuteczne. Dobrze sie odrzywiam i prowadze zdrowy tryb życia. Mam 24 lata i bardzo mnie to irytuje i mam z tego powodu kopleksy. Bardzo proszę o pomoc Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

W Twoim wieku przedwczesny wytrysk jest dość normalną sytuacją kiedy zaczyna się pełne życie seksualne. W miarę nabierania doświadczenia w tym względzie takie problemy powoli ustąpią i myślę, że nie masz czym się przejmować i wspomagać w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy któryś z Panów uzywał Climax Control i może cos na jego temat powiedziec? Zastanawialem się nad kupnem ale przyznam, ze wahania i obawy sa duze, zwlaszcza po prezcytaniu http://vitamer.pl/forum/climax-control-sprawdzilismy Czy jakoś mozna to zweryfikowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ćwiczyć mięśnie kegla poprzez np wstrzymywanie moczu podczas jego oddawanie na kilka sekund po czym oddawanie go z powrotem i tak w kółko. Ogólnie wszystkie ćwiczenia na mięśnie kegla są skuteczne z walką z przedwczesnym wytryskiem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, pomógł mi krem znieczulający swiss medical, który bardzo tanio kupiłem na stronie naporost.pl Teraz już żaden stosunek mi nie straszny. Wystarczy, że posmaruję chwilę wcześniej i już mogę uprawiać seks przez długi czas. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetknalem sie ostatnio z brakiem poczucia spelnionego seksu z powodu powiedzmy nie dosc wystarczajacego rozmiaru czlonka jaki posiadam. Zdziwilo mnie to w sumie bo wczesniej nie mialem takich sytuacji. Zaczelam o tym intensywnie myslec i doszedlem do wniosku ze cos w tym jest i moze warto cos z tym jednak zrobic. Poprosilem o rade najlepszego przyjaciela, ktory doradzil mi zakup tabletek EXTRA LARGE (extralarge .pl . )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie eXtra large to jedyny produkt jaki stosowałem, który polepszył moją sprawność seksualną do tego stopnia, że każdy stosunek jest dla mnie jeszcze większą przyjemnością i mega doznaniem. Zakupiłem na stronie http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trenerzycia

Na wszystko trzeba w życiu uważać ale ja przetestowałem tabletki http://extralarge.pl/ i jestem usatysfakcjonowany. Członek jest twardszy i dłuższy a orgazmy czy wytryski poprawiły się i są o wiele przyjemniejsze. Także extralarge to udany zakup w moim przypadku na pewno!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×