Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jadra po zabiegu żylaków powrózka nasiennego


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy rok po przeprowadzonym zabiegu jest możliwy czesty, nie raz silny ból jadra?Przez ten okres były dwie kontrole, jedna z nich miesiąc temu.lekarz stwierdził deliktnego wodniaka i kazał przyjść w przyszłym roku no chyba ze bóle byłyby co raz częstsze.Czy bóle te moga byc zwiazane ze współzyciem?dziekuje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaotrzewnowe podwiązanie żyły jądrowej.....i podobno wszystko dobrze!A jesli chodzi o badanie nasienia to nie doszło do niego gdyż nie było a raczej na razie nie ma takiej potrzeby, no chyba ze bóle beda dalej to poprosze lekarza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodac doktorze iz bóle jądra sa podobne do bóli w miejscu naciecia a własciwie jakies 5cm wyżej, różnica jest taka iż bóle nad nacięciem są pulsacyjne!Bóle te występuja w obu miejscach jednocześnie!najczęsciej podczas siedzenia, schylania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakiś rok temu miałem podwiązanie żyły jądrowej po stronie lewej za jakiś czas zrobil mi się wodniak. Pięć miesięcy temu miałem operacje wycięcia żyły teraz właśnie odczuwam ból jądra który promieniuje do uda. Chciałbym wiedzieć co dalej robić lekarz zapewniał mnie że wszystko już będzie dobrze a tu powoli zaczynam się niepokoic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za puzny wiek? 30.... mam 34 i ponad tydzien temu mialem operacje zylakow powrozka nasiennego. jesli jest problem to trzeba usunac, u mnie pewnie te zylaki byly juz od dawna tylko ze od 4 miesiecy zaczely byc bolesne i dopiero wtedy mi je zdiagnozowano. uchodzilem za okaz zdrowia i wybralem sie do lekarza gdy naprawde bolalo.szkoda ,ze wczesniej nie chodzilem kontrolnie,bo napewno zaoszczedzil bym bolu. serdecznie pozdrawiam wszystkich i zycze najlepszego w nowym 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2011 o 15:06, Gość MICHAL napisał:

co to za puzny wiek? 30.... mam 34 i ponad tydzien temu mialem operacje zylakow powrozka nasiennego. jesli jest problem to trzeba usunac, u mnie pewnie te zylaki byly juz od dawna tylko ze od 4 miesiecy zaczely byc bolesne i dopiero wtedy mi je zdiagnozowano. uchodzilem za okaz zdrowia i wybralem sie do lekarza gdy naprawde bolalo.szkoda ,ze wczesniej nie chodzilem kontrolnie,bo napewno zaoszczedzil bym bolu. serdecznie pozdrawiam wszystkich i zycze najlepszego w nowym 2011 roku.

Proszę opisz jak przebiegała operacja i po operacji jak długo odczuwałeś ból. Pisz na : jato@g.pl. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×