Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agusia3639

Dieta po operacji przepukliny pępkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agusia3639
Wczoraj miałam operacje na przepukline pepkowa poniewaz mi sie ponowiła i mam załozona siatke. Czy bede miała jakas diete po tej operacji.? i ile dub sie lezy po operacji.*d bardzo prosze o odpowiedz Odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma żadnej diety po takiej operacji. W szpitalu po takiej operacji pozostaje się z reguły 2-3 doby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Jestem 3 miesiąc po operacji przepukliny pepkowej nie mam diety.Mam założoną siatkę,ale powiem szczeze ze jak cos się ciężkiego dzwignie to boli brzuch.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Robert l.44
Opracja przepukliny pepkowej o 9.00. Wybudzenie o 12.00. O 16.00 bylem juz w domu. Lekarz zalecil bym od razu jak najwiecej chodzil. Profilaktyka przeciwbolowa (tabletki). Za 7 dni zdjecie szwow. Za 4 tyg.powrot do pracy. Bol jest do zniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kkmd99
W dniu 26.03.2010 o 18:57, Gość stapler napisał:

Nie ma żadnej diety po takiej operacji. W szpitalu po takiej operacji pozostaje się z reguły 2-3 doby.

tak?  miałem wczoraj a dziś już w domu.. tyle że w prywatnej klinice bez refundacji i po raz pierwszy od razu siatki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.