Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle wiele miesięcy po operacji przepukliny pachwinowej bez użycia siatki


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie jestem 8 miesięcy po operacji przepukliny pachwinowej lewostronnej. Mam 21 lat. Zabieg został wykonany bez użycia siatki. Po kilki tygodniach od operacji ból ustąpił i jezdziłem rowerem itd. Normalnie funkcjonowałem oczywiście nic nie podnosząc i się nie przemęczając. Od około 2 miesięcy odczuwam ból w okolicy byłej przepukliny. Raz boli mocniej a raz mniej. Raz od samego rana a czasami rano jest ok i zaczyna później bolec. Bywają również dni kiedy nie czuje nic. Kilka razy odczuwałem też ból jądra po stronie operowanej które jest nieznacznie obniżone. Takie jakby kucie w środku. Lekarz po operacji mówił że mam bardzo słabe tam mięsnie i ze przepuklina była dosyc duża. Co może byc przyczyna bólu?? Niepokoi mnie to że pzrez kilka miesięcy bolalo o wiele mniej albo wcale. Nic nie podnosiłem więc nie wiem dlaczego boli. Na zmiany pogody?? Lub szwy puszczaja jeszcze?? Proszę o poradę. I bardzo Dziękuję za profesjonalne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie objawy mogą sugerować wznowę przepukliny. Trzeba w tej sprawie bezpośrednio udać się na kontrole do chirurga. On po badaniu przedstawi na pewno co może być powodem dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×