Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis i bezoperacyjne metody powiększenia


Gość johny jo

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale wiem co czuje ktos to ma mniejszego od innych. Znalazlem na to sposob- EXTRA LARGE! Prawda jest taka ze jest to zdecydowanie najlepszy wybor. ciesze sie ze dzieki niemu odzyskalem swoja meskosc. A mit jest taki ze to nieprawda ze nie mozna powiekszyc penisa. Mozna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilek19

Gdybym wcześniej wiedział, że istnieje coś takiego jak EXTRA LARGE to nie zmarnowałbym tyle czasu i energii na szukanie idealnego sposobu na większego chujka. A naszukałem się i namęczyłem totalnie. Ale było minęło. http://extralarge.pl/ A więc powiem tak: bierzcie w ciemno i zamawiajcie. To dla mnie hit i po prostu rewelacja. Nie jest to tylko moje prywatne zdanie, ale również dziewczyn, z którymi miałem tę przyjemność odbyć stosunki seksualne. Jesteśmy zdania, że EXTRA LARGE został stworzony dla obu płci, bo daje każdej ze stron zupełnie inne przyjemności i doznania ale praktycznie przyjemność i satysfakcję porównywalną. Wątpię, że znajdzie się produkt który w taki sposób spełni wszystkie oczekiwania, odnoście wzrostu chujka jak i przyłoży się też by zadowolić kobiety. Nic dodać nic ująć. EXTRA LARGE zasługuję na piątkę z plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hamburgerLomżą

ja powiekszyłem penisa o 4cm i znacznie pogróbiłem w 3 miesiące. Teraz na basenie w slipach wygladam zajebiście. Mogę wam polecić niedrogie tabletki Maxorman z USA u nas można je kupić koło stówki cała kuracja. Są najlepsze mimo swej niskiej ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Zacząłem brać te maxorman jakiś miesiąc temu jak napisałeś i widzę naprawdę dużą zmianę. Mam pytanie czy u ciebie jak brałeś też tak szalał testosteron? normalnie ciągle chce mi się bzykać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam was ludzie nie czytajcie rzeczy w internecie bo nie wiecie czy to akurat nie producent wypisuje komentarze pozytywne na temat swojego leku czy to lekarz jakis sie nie reklamuje...

 

nie wiem czy byles z tym u urologow (a najlepiej andrologow) ale odpowiedz jest prosta - NIE da sie skutecznie wydluzyc penisa. wszystkie te metody typu kwasy hialuronowe, operacje wydluzenia pracia, pompki czy suplementacja - to jest ŚCIEMA i wyłudzanie kasy. to naprawde nic nie pomoze, a wrecz odwrotnie - moze ci zaszkodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiększałem penisa za pomoca kwasu hialuronowego. Daje bardzo dobre efekty, zaraz po zabiegu widac , że penis jest większy i grubszy. Zabieg robilem u dr Smoleńskiego w Klinice Bona Dea w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie bałem  i brałem te tabletki Maxorman tym bardziej że mają wszystkie atesty i dopuszczone sa do sprzedaży, organizm wrócił do normy, testosteron się uspokoił a penis dłuższy o ponad  3cm i znacznie grubszy wzrokowo. Zrobiłem wszystkie badania również markery prostaty i badanie jąder u urologa wyniki idealne. Tak więc jestem zdrowy jak ryba to bezpieczny sposób na trwałe powiększenie penisa. Polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×