Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis i bezoperacyjne metody powiększenia


Gość johny jo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam małego Penis. Dlaczego?? Czy da sie coś z tym zrobić żeby go powiększyć?? Interesują mnie metody BEZ OPERACYJNE ,a w ostateczności te operacyjne :( . Czy są jakieś tabletki itp. na powiększenie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam skończone 17 lat i poważny problem (dla mnie). Mój członek w zwodzie ma 13 cm i 11 cm w obwodzie i jak dla jest dość spory problem, ponieważ wstydzę się zbliżyć do dziewczyny i teraz takie pytanie czy w jakiś sposób mogę powiększyć członka czy są może jakieś tabletki,żel czy jakieś inne preperaty i czy może być to spowodowane późnym usunięciem stulejki ( w wieku 14 lat jak dobrze pamiętam ) lub posiadania takich krost nie bolących na członku ? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększenie penisa jest oczywiście możliwe! Operacyjnie - ale nie zawsze to przynosi rezultaty średnia to 3/5 cm w długości. Innym sposobem jest rozciaganie, naturalne ćwiczenia. I trzecim sposobem są kapsulki na powiększanie. Wszystko zależy od organizmu. Pamiętajcie nie ma rzeczy niemożliwych teraz na świecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są extendery, urządzenia rozciągające członka. Bardzo ciekawy wynalazek. Dokładny opis znajdziecie na jesextender.pl sam, po długim zastanawianiu zdecydowałem się na to cudo i żałuję tylko tego, że tak późno podjąłem taką decyzję. Mam nadzieję, że efekt (2 cm więcej) nie zniknie jak przestanę go używać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafal malarz

Racja sam mam taki extender i bardzo mi pomógł ja na przykład swój mam ze sklepu-intymnego.pl http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1636-Gnetics-Extender-Gratis-Penisizer-Gel-i-nakladka-wibracyjna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne sa srodki naprawde i trzeba wiedziec co wybrac bo serio nie dla kazdego wszystko jest dobre i dziala, ale chyba takim adresowanym dla wszystkich klientow jest chyba Extra large wlasnie ,w sumie dla kazdego,zadnych przeciwskazan i jest uniwersalny: http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram sprawdzony extralarge.pl/ , wielu moich znajomych ziomkow go bralo i nie slyszalem zeby ktorys narzekal, kazdy sie tym chwali i szczyci :) ponoc ma sie taka twarda i duza palke ze mozna sie bawic godzinami i sie nie znudzi :D tez tak chce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tego od groma, trzeba wiedziec co wybrac zeby sie nie sparzyc, z mojej strony extra large to najkorzystniejszy wybor :) jestem pod wrazeniem tego co dzieki niemu udalo mi sie osiagnac i jaki rozmiar teraz posiadam : http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze sa odpowiednie srodki ktore sa w stanie powiekszyc penisa, nie powiem ze nie. Jedynm z nich jest na pewno Extra Large extralarge.pl/ . Ma wiele korzysci nie tylko ze rozmair penisa sie zwieksza ale tez sprawnosc seksualna, lepsze doznania itd, kto jeszcze nie probowal zachecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość znanywsrodowisku

Majac ogromne wątpliwości postanowiłem to zrobić. Mianowicie powiekszyc sobie penisa. Z ogromnym dystansem podszedłem do tematu i w końcu zdecydowałem się na kuracje tabletkami extra large. Sa dość nowe, może jeszcze mało popularne ale wkrótce to się zmieni. Przejrzalem wiele komentarze i znalazłem w nich same korzystne i pozytywne opinie i praktycznie wszystkie zadowolonych kilentow. Mam taka nadzieje, ze i ja do nich dolacze za jakiś czas. A dlaczego postanowiłem to zrobić? Po prostu uznałem ze jeśli istnieja taka możliwość to trzeba z niej jak najbardziej korzystać. Zyje się raz i zycie jest zbyt krótkie by nie probowac tego typu rzeczy a ze jestem z natury spontaniczny uznałem ze warto to zrobić wlasnie w tym momencie. Trzymajcie za mnie kciuki, a jeśli chcecie razem ze mna to zrobić to zajrzyjcie na strone produktu: http://extralarge.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seksopyschocholik

w tak krotkim czasie udalo mi sie osiagnac taki wynik ze zarowno masturbacja jak i seks sa zupelnie inne niz kiedykolwiek przedtem, pelen odlot*) a to za sprawa swietnego srodka ktory jest extra jak sama nazwa wskazuje: eXtraLarge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diebelskisasiad

Wg mnie najlepszym rozwiazaniem sa kapsulki Extra Large (http://extralarge.pl/). Sa naprawde diabelsko dobre a ich stosowanie przynosi same pozytywne cechy: lepsza erekcja, wyzsze libido i dluzszy ptaszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowoczesny

Mialem kiedys 15 cm a dzisiaj moge sie pochwalic 19 cm penisem a mam uwaga 18 lat tylko . Brzmi cudownie co nie? Juz wiem ze w saunie czy gdziekolwiek zrobie furore. Mam nadzieje ze kazdy doceni to co mam miedzy nogami. Moj sekret to tabletki penixen3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×