Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Siniak na udzie


Gość Elzbieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elzbieta

Moje pytanie dotyczy siniaka na udzie. Mój chłopak w wieku niemowlęcym zachorował na zapalenie płuc był w szpitalu i brał zastrzyki . Podając chłopcu zastrzyki dawano mu w jedno miejsce nie wiem dlaczego do tego doprowadziła opieka pielęgniarek ponieważ w tym miejscu zrobił się czarny siniak który z początku nie wygladał grożnie. Chłopak chodził do szkoły pozniej pracował ale od jakiegos czau bardzo go to miejsce boli . Mężczyzna w tej chwili ma 31 lat i cierpi na ból w tym miejscu jest to miejsce twarde i czarne. Boli go przy pracy przy chodzeniu . Czy jest to coś poważnego czy może dojść to do kości i mieć poważne powikłania czy po prostu jest to zwykły siniak. Był u rodzinnego Lekarza Pani doktor powiedziała żeby tego nie ruszać i ból może być przyczyną przemeczenia . Panie Doktorze czy mozna to zostawić nie ruszając tego czy konieczna jest wizyta u specjalisty?? Przeczytałam ostatnio ze maść na bazie propolisu jest bardzo lecznicza i w dużym stopniu leczy choroby raka i skóry czy On może się tym okładać?? Bardzo proszę o odpowiedz bardzo mi na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi ocenić bez badania jaki jest zasięg tego krwiaka oraz jego strukturę, czy może powodować dolegliwości takie jakie Pani opisuje. Radziłbym w tej sprawie najlepiej udać się bezpośrednio do chirurga. On po badaniu zadecyduje o ewentualnych dodatkowych badaniach (np. USG) i w jaki sposób leczyć ten stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×