Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie penisa po oddaniu moczu


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moim problemem jest pieczenie penisa po oddaniu moczu. Za każdym razem kiedy oddam mocz czuje pieczenie, razem z pieczeniem wcześniej występowało że miałem nabrzmiałe ujście cewki moczowej i zaczerwienione dookoła jej. Byłem z tym problemem u lekarza rodzinnego powiedział że jest to zapalenie cewki moczowej i przepisał mi Cipronex 500 który przyjmowałem przez miesiąc czasu ale pieczenie występowało dalej. Po następnej wizycie zrobiłem badanie moczu nic nie wykazało wszystko w normie. Teraz przepisano mi Fluconazole i Furaginum i pieczenie występuje dalej. Odczuwam też czasami ból w pachwinach, dnia wczorajszego miałem zaczerwienione jądra czułem tak jak bym w majtki włożył pokrzywę. I mam jeszcze jedno pytanie po po oddaniu moczu muszę wyciskać ostatnie krople moczu czy to jest normalne, czasami przy oddawaniu moczu czyje takie kłucie jak bym tam nakłuwał igłą. Proszę o odpowiedź co to może być za problem jak te leki mi nie pomagają. Serdecznie dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz profilaktycznie prouro a po skonczeniu lekow odczekaj min tydzien i zrob posiew moczu z antybiogramem, zrob tez posiew spod napletka, podmywaj sie plynem do higieny intymnej z kwasem mlekowym, dokladnie osuszaj miejsca intymne, zrob usg jamy brzusznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem co kolega. Po oddaniu moczu a czasem po oddaniu kału szczypie mnie końcówka prącie. Lekarz rodziny przepisywał mi najpierw jakieś leki przeciw grzybicze, Pimafucort potem brałem Cipronex 500 i nic nie pomaga. Nie mam żadnych bakterii w moczu. Wydaje mi się że ból pojawia się wtedy gdy wykonuje wysiłek związany podczas oddawania kału lub moczu (wszystko przebiega normalnie ale po oddaniu szczypie ) Podczas innych czynności nic się nie dzieje. Ten ból u mnie już trwa 4 miesiące i mam tego serdrcznie dosyć. Czasem jeszcze kuje mnie tak jakby jajowód w mosznie. Pamiętam jak kiedys podczas kąpieli schyliłem się i tak lekko zapiekło mnie na końcu pracia od tego czasu ból towarzyszy mi prawie stale jedynie jak się budzę to mnie nie skrzypie. PROSZĘ O POMOC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam podobny problem mam 15 lat i przy odawaniu moczy masakrycznie piecze penis (jak bym sikał czymś gorącym) następnie po wyschnięciu moczu widać takie białe kawaleczki. Czytałem że podobne żczy dzieją się przy cukrzycy i że jest prawdopodobne że moge ja mieć. PLX pomuzcie nie wiem czy isć to starych czy se odczekać móje gg 21126655

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem też mam pieczenie po oddaniu moczu. Dziś zauważyłem że po oddaniu moczu zapiekło mnie przy ujściu cewki moczowej po wyduszeniu pokazała się taka mętna kropla moczu co to może być. Proszę pomóżcie mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam pieczenie po oddaniu moczu. Ostatnio po oddaniu moczu uciskałem zakończenie cewki i pokazała mi się taka kropla biała i to nie mocz to coś takiego podobne kolorem do spermy. Co to takiego jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ADRIAN

W moim przypadku pomogło po prostu mycie tych miejsc płynem do miejsc intymnych. Chodziłem po wszystkich lekarzach i nikt nie wiedział co mi jest i co mi może pomóc. Mój przypadek jest opisany wyżej ADRIAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też strasznie piecze penis podczas sikania i po stosunku... Potem po oddaniu moczu czuje sie jak bym miał mrówki w samej końcówce penisa... Piecze mnie jego czubek - co to może być i jak sie tego pieczenia pozbyć ?? Moja partnerka nie ma problemów z higieną intymną, ani tym bardziej nie cudzołoży ja też myje się codziennie więc całkowicie nie wiem co mam robić... Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam raz na okolo 2 miesiace piecze mnie w srodku penis gdy sciagam napletek przestaje i wylatuje cos białego ale nie gestego cos jak siki tylko białe raczej to nie sperma wiecie co to moze jest ? mam tak od małego dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem a wraz z nim pytanie...wszystko zaczęło się parę dni temu od małego pieczenia penisa podczas oddawania moczu, na drugi dzień dziwna substancja biała zaczęła wyciekać z penisa, ból jest coraz silniejszy. dziś objawy są gorsze, piecze przy oddawaniu moczu, jak już skończe oddawać mocz to leci przez chwile krew z penisa *czubek żołędzia jest lekko spuchnięty*, jak mam choćby lekki wzwód to strasznie mnie boli penis, tak mocno że nie potrafie wytrzymać, budzi mnie nawet nocą. biorę antybiotyk xitrocin i smaruje maścią clotrimazolum i pimafucort już trzeci dzien ale póki co nic nie pomaga :/ nie wiem czy powinienem iść z tym do urologa czy czekać aż skończe antybiotyk? w dzień tak mnie nie boli jak w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam Problem mam 14 lat i jak oddaje mocz to boli mnie koncowka penisa a po skonczeniu oddania moczu leci tez takie cos czerwone bardzo czesto chce mi sie siku i jak ide to bolii ze az moze sie zgiac i wogole Pomocy! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Mam taki problem iż często prawie zawsze po imprezie gdzie był alkochol przez pare dni piecze mnie w cewce moczowej po oddaniu moczu . Czy mam się martwic bo czyje wielki dyskomfort. Mam 50 lat. Proszę o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z wakacji i mam podobny problem co wy. Od trzech dni boli mnie koncowka penisa przy dotyku (nawet lekkim), jest tez zaczerwienione wejscie do cewki moczowej. Przy dotyku zoledzia czuc jakby ktos mnie kłuł igłą. Przy oddawaniu moczu - takie samo uczucie - mozna porownac do klucia igla lub do przykladania czegos bardzo goracego. Nie zauwazam krwi ani metnego moczu. Boli mnie tak bardzo, ze peka mi pecherz, a ja nie chce isc do wc *] Mam 27 lat *] Lekarz przepisal mi na razie Uro-Furagin 2tabl. 3 x dziennie przez 5 dni i jak nie przejdzie - mam sie stawic na dalsza diagnoze. Biore 1 dzien i dalej dramat. Sam podejrzewam: 1) Przeziebilem ten pecherz lub cewke (wial zimny wiatr na moje mokre wyjete z basenu dobra *] ) 2) Zarazilem sie czyms w basenie lub morzu (partnerka jest stała i czysta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×