Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz z tyłu głowy


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem... z tyłu głowy raczej na dole i do tego równo z kręgosłupem wyczuwam niewielki guz. Mam to od bardzo dawna, nie boli nic się z tym nie dzieje po prostu sobie jest i go wyczuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To może być wyczuwalny powiększony węzeł chłonny karkowy lub zmiana typu włókniak czy tłuszczak. W przypadku podejrzenia, że jest to powiększony węzeł chłonny najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małego guza z prawej strony tyłu głowy. Guz jest nieruchomy i niebolesny, ma średnicę około 1cm i jest jakby kość. Z drugiej strony głowy tego nie ma. Kidy mocno przycisnę go palcem i poruszam z góry do dołu to tak *przeskakuje*, jak jakaś kość. Mam różne objawy takie jak chwilowe osłabnięcie czy np. chwilowe zdrętwienia prawej ręki, ale to chyba nie zależy już od tego guza. Czy to coś poważnego?? Proszę od szybką odpowiedź bo bardzo się denerwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klaudia79

Jakieś 7 lat temu podczas snu odgniotłam sobie część głowy za uchem i pojawił się guz bardzo twardy, jakby z kości. Wtedy bardzo mnie to bolało, ale z czasem przeszło. Teraz po tych 7 latach ból się odnowił, a nie przypominam sobie, żebym trzymała głowę na czymś twardym. Nie wiem jak się układać do snu, bo przy każdej pozycji odczuwam ból. Boli drugi dzień, trochę się niepokoję, nie wiem, co z tym zrobić. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem że jest już podobny wątek ale nie taki. Mam guza na tylniej cześci głowy. Jest mniej więcej na wysokości ucha - w sumie patrząc na wysokość jest kawałek nad nim, ale nie blisko niego. Guz przy dotyku nie przemieszcza się. Ból pulsujacy idący aż do płata czołowego. Boję się iść do lekarza... co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×