Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w okolicach jąder i miednicy


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, Mam 20 lat, i zaobserwowałem, że od jakiegoś czasu, od kiedy na poważnie spotykam się z dziewczynami, podczas podniecenia odczuwam dość silny ból w okolicy miednicy(trochę poniżej pępka, okolice pachwin) oraz ból jąder. Dość późno rozpocząłem życie intymne(pierwszy pocałunek itd) stąd na początku myślałem, że to normalne, że w czasie mocniejszego podniecenia może coś tam zaboleć, lecz od pół roku mam stałą partnerkę, a bóle nie ustąpiły, stały się nieco słabsze(początkowo miałem duże problemy z chodzeniem, siadaniem) i to wszystko zawsze po wizycie u mojej dziewczyny(ogólnie przy wszystkich poprzednich partnerkach odczuwałem ten sam ból)... Stąd moje pytanie, czym to może być spowodowane, do jakiego specjalisty mam się zwrócić? Dodam, że nie występuje to zawsze w czasie kontaktu z bliską osobą, czasami kilka godzin później... Proszę o radę, gdyż boję się, że może być to coś poważnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo zazawyczaj gdy całuje się długo z dziewczyną swoją to potem czuję że moje jądra są strasznie nabrzmiałe i bolą przy dotyku moszny, uczucie jakby pełnego pęcherza moczowego jednak to nie pęcherz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne. W czasie podniecenia seksualnego gromadzi się sperma, która nie znajduje ujścia, gdy nie dochodzi do wytrysku. To napina kanaliki wyprowadzające nasienie co powoduje ból. Albo należy dokonać wytrysku w takim stanie albo poczekać z reguły ból mija po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczną sytuację jak kolega. Też ból jąder i pod pępkiem. Rada jedna - masturbacja przed spotkaniem z kochanką. Jest to wynik podniecenia. Ja stosowałem taką metodę, bo to było nie do wytrzymania. Momentami było mi aż słabo i miałem zwroty głowy. Trzeba po prostu upuścić trochę z siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×