Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięty penis po powiększaniu pompką


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem kiedyś ofertę takiej pompki w internecie. Czy to prawda , że penis tuż po 1 użyciu pompki jest jeszcze przez kilka godzin powiększony ? Pisało tam *Już niedługo przekonasz się , że twoja bielizna jest za mała by pomieścić tak dużego penisa* - Czy to jest prawda ? :o Czy coś takiego jest możliwe już po 1 użyciu , czy po jakimś czasie ? ( pytanie dla tych co stosowali )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla ktosia. Ja mam tak. Lubię nosić obcisłą bieliznę i nie miałem problemów z penisem. Czułem jednak małe kompleksy więc przez 6 miesięcy powiększałem penisa metodą &#8222*dojenia penisa&#8221* ( Boziu, ale głupia nazwa&#8230* ). Był dość spory ( 19 albo 20 cm długości ). Moja dziewczyna się tym zaciekawiła i nakłoniła mnie, żebym sobie jeszcze powiększył pompką tak dla sprawdzenia. Powiedziała, że mógłbym ją sprawdzić i że powiększa penisa natychmiastowo. Zainwestowałem w pompkę i jej użyłem. Penis powiększył się jeszcze bardziej. BARDZO MOCNO. Byłem zadowolony do momentu...robiłem to zaraz po myciu rano. Chciałem oczywiście założyć majtki i już był problem. Penis był tak gruby , że w majtkach nie mieściły mi się jądra ( które też są spore&#8230* ) i był tak długi, że sięgał poza&#8230*eee&#8230*tylny otwór wylotowy :) więc wyglądało to dość głupio. Miał chyba 25 cm długości. Wyszło na to, że musiałem tego dnia założyć slipki, a i tak nie wyglądało to najlepiej&#8230* Tak więc&#8230*czy powiększa penisa natychmiastowo ? TAK Czy się opłaca ? Tak, ale bez przesady, żeby nie był za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem spróbować z tym pompowaniem, ale jak czytam ten temat, to widzę, że to raczej nie jest dobry pomysł... Czy oprócz operacji można jakoś powiększyć penisa, czy nie? Na sizepower.pl oferują nawet zwrot pieniędzy, jeżeli środek nie zadziała (dzwoniłem na podany numer, normalnie można porozmawiać z konsultantem, zapewnia, że to prawda)- to by sugerowało, że są pewni swego, ale nie wiem- warto w ogóle coś takiego zamówić? Czy tabletki nie powodują powikłań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal używam pompki i nie mam z nią żadnych problemów. Ważne aby odpowiednio z niej korzystać i nie przesadzać bo wiadomo co za dużo to nie zdrowo. Swoją kupiłem na sklep-intymny.pl http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-321-Pump-Master-z-manometrem.html i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, jest bardzo solidna. Po kilku tygodniach stosowania różnica widoczna jest gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pompek polega na tym że powinno się je wykorzystywać do osiągnięcia erekcji a nie do powiększenia penisa co prawda mogą co nieco powiększyć ale na pewno różnica nie przekroczy 1,5 cm a czasami nawet 1 cm a zbyt długie korzystanie z pompki może doprowadzić do tytułowego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to wszystko ale to bzdety z tymi powiekszeniami to naciąganie na pieniądze bug stworzył ludzi czy ma dużego penisa czy małego tak samo kobiety czy jest płytka czy głeboka nie każdej kobiecie się dogodzi a poruchać zawsze można bez powiększania to duże są problemy z powiekszaniem penisa przez pompkę lepiej użyć rok tak jak ktoś tu post umiescił bez żadnego ryzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanawiam nad pompką,kumpel ma i używa i jak z każdym sprzętem trzeba uważać na*przegięcie pały*podobnie jak z ciężarami na siłowni.Człowiek ma taką naturę,że chce już i natychmiast dlatego tyle fauli.Myślę,że można kupić i poeksperymentować,czemu nie?ale pamiętać trzeba żeby nie przesadzać czyli 10 min max codziennie przy średnim ciśnieniu.Po dłuższym czasie używania*z głową*czyli do 3mscy i odstawić.Trwale nie powiększy co najwyżej pogrubi penisa,no i może wydłuzy na cm.Ale po jakimś dłuższym czasie wraca do stanu poprzedniego także o stałym powiększeniu nie ma mowy.Dlatego każdy powinien sobie zadać pytanie czy warto czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tańsze i bezpieczniejsze sposoby powiększania zamiast pompki. Tera mówie jak ,słuchajta.:D Kupujesz ketchup w szklanej butelce(takiej specyficznej,musi być ten typ butelki) ,był kiedyś w Lidlu ale nie wiem czy teraz jest ,butelka z 35 cm ma. 1.Wkładasz do niej penisa. 2.obok penisa wkładasz rurke,może być słomka z Mc Donald. 3.Oglądasz video xxx 4.Jak penis ma max wzwodu to wyciągasz słomke i możesz z tym chodzić . Teraz podam numer kąta ,żebyście mi kase przelali, za to ze wam pieniędzy zaoszczędziłem ,na zakup pompek.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra butelka po keczupie z Lidka działa! Powiększył się z 13 do 16 centymetrów. Jest teraz tak gruby i wielki ze zmówiłem pompkę z intymna.pl z turbosprężarką i modułem wifi, na bieżąco porównuje wyniki w Internecie! Rano jem tabletki na wydłużenie penisa. Popołudniu na pogrubienie. Wieczorem na wzwód.4 razy w tygodniu wcieram krem powiększająco ujędrniający. Biorę tez tabletki na powiększenie piersi by miec klatę jak Arnold! Wszystko pisze do was z telefonu bo mam sprawne i długie kciuki. Ale kiedys były krótkie...Na szczęście znalazłem tabletki na powiększanie kciuków! Na intymna pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kierowca Infiniti

Używam pompki od niedawna i jestem zadowolony. Miałem penisa pomiędzy średnim, a dużym, cm nie podaje bo i tak każdy mierzy od innego miejsca, a długość zależy od dyspozycji dnia i wielu innych czynników, tak jest, długość penisa w zwodzie jak i w zwisie ulega zmianom. Pompka nie wydłuża penisa na zasadzie ekspandera. Podciśnienie w tubie wpływa na tkankę penisa i *gimnastykuje ją*. Ciężko za pomocą pompki wydłużyć penisa, zwłaszcza na stałe. Łatwiej zwiększyć obwód. U mnie przede wszystkim pompka poprawia wytrysk i twardość penisa, a także wyjście główki penisa podczas wzwodu. Panowie, pamiętajcie. Nie jest tak: im dłużej tym lepiej, im mocniej tym lepiej. Oczywiście jest to kwestia indywidualna, jedna sesja z pompką może trwaćdla jednego 7 minut i będzie boleć dla innego 15 minut. Jeden może prawie codziennie inny musi robić kilkudniowe przerwy (i to przy założeniu braku innych komplikacji poza *zmęczeniem materiału*). Chcesz szybkich efektów i myślisz, że będziesz pompował mocniej i dłużej i częściej? Nie bądź naiwny, mozesz tylko sobie zaszkodzić. Najlepsze efekty (co nie znaczy, że od razu zauważalne i przekładające się na centymetry) osiąga się na średnim ciśnieniu, wystarczy takie by pompka przylegała szczelnie. Myślisz, że im większe podciśnienie tym lepiej? Nie bądź naiwny, możęsz tylko sobie zaszkodzić. Chcesz nowych doświadczeń, urozmaicenia, zabawy z partnerką... pompka może być dobrym pomysłem. Myślisz, że pompka odmieni twoje życie i sprawi, że z szaraczka staniesz się ogierem? Nie bądź naiwny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Na świecie jest jedna (jedyna) taka pompka medyczna (produkt medyczny) Certyfikowany i atestowany _ nazywa się AKTYWNY System Erekcji lub MANUALNY System Erekcji Dostępna jest tylko w jednym sklepie w Polsce! MEDSHOP.PL jest wyłącznym dystrybutorem i sprzedawane są w Polsce dopiero od końca 2014 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gracjan30

Swego czasu myślałem nad zakupem takiej pompki, ale ostatecznie zdecydowałem się na tabletki http://www.smedyczny.pl/penilarge-czy-xtrasize/ i zadziałały na mnie bardzo fajnie, bo kilka cm przybyło :) Nie jestem też opuchnięty, zero dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasprowski

mkmkhn Witam sam kupiłem pompkę do powiększenia penisa bardzo mocna więc trzeba uważać na ciśnienie wewnątrz , mam rozmiar 16 sama pompka ma 22 , po pierwszym pompowaniu penis jest większy ale zaczyna puchnąc napletek i robić się siny , trzeba to trzymać przez pół godziny i tak robiłem , po 3 miesiącach stosowania faktycznie jest większy o 3 cm i co najważniejsze jest większy w stanie spoczynku . Najładniej wygląda jak ściągnie się pompkę po pół godziny pompowania i idziesz np na basen ładnie wygląda w slipkach kąpielowych , bo wygląda na dużego oczywiście opisuje go w stanie spoczynku . Co do sexu to żona zauważyła że po napompowaniu jest dłuższy i grubszy więc jest bardziej zadowolona . Ja mam inną radę pompkę należy używać dwa razy do dnia najlepiej rano i wieczorem wtedy efekt będzie lepszy ja tak robiłem . Mam silniejsze wytryski więcej leci niż wcześniej , no i doznania są lepsze , bo pompując żołądz się też powiększa może dlatego taki efekt. Ja trzymałem go zawsze dłużej niż pół godziny i nie można odpuścić po jak kilka razy prześpisz to nie nadrobisz straconego czasu . Ja zawsze robiłem ciśnienie na maxa i wcale nie jest sflaczały i bez czucia to jakieś mity ktoś pisze . Jak ktoś ma jakies pytania to odpowiem kasprowski26@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast w pompkę zainwestowałem w kurację tabletkami SizePower i bardzo sobie chwalę. Sprzęt jest większy o 3,5 cm. Zawiera same naturalne składniki i jest w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka działa na chwile i może faktycznie penis boleć, Ja stosowałem najpierw tabletki penistim gdzie widziałem znaczną poprawę raz później podczas kuracji tym suplementem spróbowałem dodatkowo pompkę i w sumie nic nie dała. sam lek mi wystarczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×