Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha po posiłku


Gość kamila

Rekomendowane odpowiedzi

witam nazywam się Konrad mam 25 lat. proszę o pomoc. wszystko zaczeło sie 2 czerwca 2009 roku na drugi dzin dpo imprezie na ktorej pilem alkohol zacza bolec mnie brzuch myslalem ze to kac i ze przejdzie jednak nie przeszlo do dnia dzisiejszego czyli juz ponad 8 miesiecy. opisze moje dolegliwosci a potem badania ktore wykonalem. DOLEGLIWOSCI: bole brzycha z lewej strony tak pod zebrem dziwny klujacy bol ale tez boli mnie czasem nizej lub z drugiej strony czasem tez na dole. to nie jest bol ktory sie utrzymuje ale odzywa sie co jakis czas, wzdecia, zgaga, ogolne oslabienie, bole plecow i karku, dziwne uczucie jakbym mial cos w przelyku,sennosc, luzne stolce o jasnym kolorze i bardzo przykrym zapachu choc to juz jakby przeszlo, skoki temperatury raz mam 35,9 a za dwie godziny 37, ostatnio strzelaja mi strasznie barki, mialem tez bole kosci ale przeszly ,czasem lekkie dusznosci mam 178 wzrostu i waze 70 kilo, na brak apetytu nie narzekam a wrecz przeciwnie, mam tez raz na jakis czas nudnosci ale bez wymiotow. te dolegliwosci nie sa stale raz je mam a potem spokoj. ale ciagnie sie to juz zbyt dlugo. BADANIA KTORE WYKONALEM: morfologia krwi wielokrotnie wszystko w normie OB od 2 do 4 biochenia krwi CRP ilosciowo w normie rozmaz reczny krwi w normie, badania moczu wielokrotne tez wszystko w normie, biochemia moczu w normie,badania watrobowe w normie,amylaza we krwi i w moczu w normie, P-ciala helico w normie, badania na lamblie metoda elissa wynik ujemny, badanie kalu na krew utajona wynik ujemny, HIV combi wynik ujemny,posiew moczu na bakterie wynik ujemny, TSH norma od 0,27 do 4,2 moj wynik to 0,972 czyli w normie,EKG serca wszystko super, cisnienie jak z ksiazki, robilem przeswietlenie klatki piersiowej wszystko ok, przeswietlenie odcinka ledzwiowego lekkie lewostronne skrzywienie bez wyraznych zmian, dwa razy mialem robione USG jamy brzusznej wszystko super, mialem tez gastroskopie na ktorej wyszlo ze mam lekkie zapalenie żoładka gastrolog powiedzial ze to niz strasznego napisane jest tak* (przelyk o bladorozowej,niezmiennej blonie sluzowej.linia Z prawidlowa.wpust szparowaty, w inwersji prawidlowo opiety na endoskopie.jeziorko sluzowe bardzo obfite,zazolcone.blonasluzowa zoladka o regularnym ukladzie faldow w okolicy odzwiernikowej przekrwiona.odzwiernik symetryczny,drozny.opuszka i blizsza czesc pozaopuszkowa dwunastnicy niezmienione) oczywiscie bralem leki itp dobrze jem, biore witaminy i rozne mikroelementy, jem owoce ,warzywa itp. nie wiem juz co mam robic wszyscy lekarze mowia ze jestem zrdowy ale skoro jestem zdrowy to dlaczego boli?? prosilbym o pomoc. dzieki i pozdrawiam Konrad dodamjeszcze że wiele dolegliwości zniknelo nagle tak soam jak sie pojawily. ale brzuch nadal boli sa to bardzo krotkie bole np siedzac przed komputerem nagle klucie przez pare sekund i juz po wszystkim i pozniej mam spokoj na pare dni. dodam tez ze czasem mam niestrawione jedzenie w kale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno. nie zauważyłem jakiejś zależności czy zjem coś czy nie to samo jeśli chodzi o alkohol. i jedną rzecz którą zauważyłem to taką ze te dolegliwości nie występują w nocy. nie budzi mnie ból czy coś w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×