Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w odbycie po usunięciu kości guzicznej


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra

Ja też mam złamaną kość ogonową na odcinku krzyżowym już i to od lat, do tego stały silny ból kr.lędźwiowego i inne problemy.. ale nie po to piszę - tylko proszę niech mi ktoś wytłumaczy jak ktoś może pisać że znalazł super lekarza, świetny oddział, szpital, że ktoś mu pomógł i NIE napisać KTO. Jak można być takim egoistą...Katarzyno zamiast pisać *Ja trafiłam na najlepszy oddział w Polsce* to może byś napisała gdzie i na jaki. Szkoda że uzyskując pomoc ludzie nie mają potrzeby odwdzięczyć się Światu i pomóc innym. Proszę piszcie kto i gdzie Wam pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra86

Czy ktoś kto się zna na temacie może się wypowiedzieć czy złamanie kości krzyżowej na odcinku S4/S5 i wgniecenie kości guzicznej (zagięcie) pod kontem 80 stopni do wewnątrz może być przyczyną po latach wystąpienia bólu L5/S1. Mam ból kości ogonowej złamanej w 11 r.życia a od 21 r.życia wystąpił stały, silny ból L5/S1 - mam ból typu coccygodynia ale też lędźwiowy bardzo mocny trwający całą dobę już ponad 8 lat...od 8 lat nie mogę siedzieć.....mam wypukliny i zwężenie dysku ale to nie wyjaśnia tak silnego bólu...wielu neurochirurgów odsyłało mnie z kwitkiem...szukam kogoś kto potrafi wyjaśnić czy ból L5 i złamana kość ogonowa to to samo źródło bólu....i ew.zooperuje mnie....Błagam pomóżcie mi bo dodatkowo jestem poważnie chora przewlekle...nie mogę wytrzymać z bólu jak siedzę czy stoję i od 21 roku życia do teraz...30 r.życia prowadzę tryb tzw.życia leżący....ten ból zrujnował mi życie..jeśli ktoś zna dobrego Neurochirurga w Polsce który zajmuje się dolnymi gnatami*) to napiszcie: hilis86@interia.eu Bóg zapłać Wam w Zdrowiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, czy znalazłaś właściwego neurochirurga? Napisz, jak wygląda sprawa z torbielą - szykuję się na operację i interesuje mnie, czy udało Ci się wszystko załatwić w Otwocku i czy tam znalazłaś tego neurochirurga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przeczytałam wasze wszystkie wypowiedzi i jestem zdziwiona ze chodźcie tylko do ortopedy i neurochirga. Ja jestem rok i trzy miesiące po resekcji dwóch ostatnich członów kosci ogonowej.Oferował mnie oropeda we Wrocławiu w Szpitalu na Borowskiej.Po operacji powiedzial mi. ze mam się bardzo oszczędzać i miał rację.Dopiero pół roku po operacji mogłam usiąść prosto na krześle i to niedługo.Dodatkowo następstwem tej operacji była druga operacja zakrzepicy. która usunięto mi wraz z nadmiarem skory przy odbycie.Z śniadaniem mam nadal problemy ale to nie kość wbija mi się przy siedzeniu ale wewnętrzny blizowiec po operacyjny który utworzył się w miejscu braku wyklętych kosci.Zachęcam was do leczeniu a się u dobrego proktologia ktorego niełatwo znaleźć. Obecnie lecze stan zapalny krypt odbytniczych.Czy Ktoś z Was na takie podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operowana bylam w Otwocku operacje robil dr, dr Szydlowski jeste rok i4 m-ce po imam bol tylko ze troche inny siedziec zle a lezec jeszcze gorzej a Ewastac to wysiadaja mi nogi nie wim co zrobic dalej planuje wizyte do Otwocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dwa lata po usunięciu Dwóch ostatnich części kości guzicznej.Ciągle miałam problemy z lezeniem na plecach i siedzniem Zaczęłam od niedawna ćwiczyć mięśnie dna miednicy - nie mylić z miesniami Kegła i wreszcie czuję poprawę w lezeniu na plecach. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe trzy lata temu złamałam kość ogonową pod kątem 90 stopni i z przemieszczeniem do przodu. Ortopeda i neurolog kazali czekać aż się zrośnie w tej postaci. Przez 2 lata miałam obrzęk szpiku a teraz w ostatnim rezonansie napisane że kość składa się z 4 części ??

Boli często jak długo siedze. Musiałam po 28 latach pracy biurowej zwolnić się z pracy bo nie dawałam rady siedzieć. Gdzie się zgłosić teraz? Neurochirurg? Polećcie kogoś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×