Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew w mosznie po uderzeniu


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejde od razu do sedna problemu, pare tygodni temu poslizgnalem sie w wannie i z calym impetem uderzylem kroczem o krawedz wanny, bol byl przeszywajacy, po paru jednak dniach zniknal, zaznaczam ze uderzylem kroczem a nie jadrami lub jakakolwiek czescia przyrodzenia. Po paru tygodniach po dlugiej jezdzie samochodem odczowac zaczalem mrowienie i pulsacyjny bol w lewej czesci jader, na nastepny dzien oddawajac mocz zauwazylem krew przeswitujaca skore moszny, krew znajdowala sie pomiedzy dwoma jajkami, po paru dniach i bol i krew zniknela( mialo to miejsce okolo 2 miesiace temu). Mam pytanie czy sam fakt posiadania krwi w mosznie moze spowodowac jakiekolwiek powiklania teraz lub pozniej, wydaje mi sie ze moje jajeczka sa troche bardziej wrazliwe na dotyk ale moze to byc moja wyobraznia .. Zaznaczam ze nie poszedlem do lekarza z powodow czysto formalnych, jezeli powinienem pojsc to wybiore sie w kazdym nastepnym wolnym terminie, pracuje i mieszkam za granica i jesli mialbym pojsc do lekaza to chcialbym wiedziec do lekarza jakiej specjalizacji ...? prosze o rade i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wytworzył się pourazowy krwiak w worku mosznowym, który samoistnie wchłonął się. Z reguły po wchłonięciu takiego krwiaka nie pozostają żadne ubytki w stanie narządów, które zajmował krwiak. Jednak dla pewności czy wszystko jest w porządku najlepiej skonsultować się z urologiem i ewentulnie będzie trzeba wykonać USG worka mosznowego wraz z strukturami, które moszna obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam kilka wątpliwości... Uderzyłem się w penisa podczas wzwodu. Nie było żadnego pęknięca (według mnie). Mocz moge oddawać normalnie. Jednak zrobił mi sie krwiak przy kroczu, pomiędzy dwoma jądrami i ciągnie sie az prawie po penis. Całą mosznę mam spuchniętą. Nie wiem czy odczekać kilka dni... czy udać się do lekarza w celu wykonania USG. Proszę o szybką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zaniepokojona

mam problem, uderzyłam pewnego chłopaka w penisa. po powrocie do domu zauważył, że podczas oddawania moczu wydziela się również krew. boję się, że to moja wina i że będę musiała zapłacić mu odszkodowanie za uszkodzenie narządów. proszę o szybką odpowiedź, czy mam się o co martwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×