Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skórka na penisie


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19lat i podczas stosunku moja skórka na penisie schodzi łatwo lecz tak samo łatwo wraca oczywiście w trakcie wzwodu...czy juz tak bede mial czy da sie to jakoś zmienic?nie dokucza mi to ale zamiast czuć otarcie penisa w partnerce to tylko skóra schodzi i wraca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zbyt wiotki napletek, wędzidełko zbyt mało przytrzymuje napletek w czasie wzwodu w jednej pozycji. Raczej nie da się tego już naprawić. Jedynie jakiś zabieg plastyczny może tu pomoże. Ale czy warto? Musisz się nad tym zastanowić. Skonsultuj się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Pan jeszcze bardzo młody, więc proponuje skonsultowanie się ze swoim lekarzem urologiem w sprawie ewentualnego wykonania zabiegu obrzezania, który polega na trwałym chirurgicznym usunięciu całego napletka. Zabieg ten nie szkodzi własnemu zdrowiu ani nie zwiększa sexualnego dyskomfortu a raczej poprawia jego komfort, jest bardziej higieniczne i korzystniej w ten sposób wpływa na swoją Kobietkę. Polecam, a będzie Pan zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam 18 lat i podczas wzwodu napletek schodzi łatwo ale nie wraca, jest to bardzo uciążliwe i szczerze się przyznam że nie znam się w tych sprawach i jak to powinno być, proszę o radę! dodam jeszcze że gdy skóra próbuje wracać to zawija się i są z tym problemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat jak mój penis jest w spoczynku mogę zdjąć napletek ale podczas erekcji schodzi mi tylko trochę tak pod żołądz i szybko wraca do góry martwię się nie wiem czy to może być stulejka??Czy po prostu jestem za młody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego gdy ściągnę skórkę do końca (znaczy koniec chyba jest od razu za żołędziem) to gdy ściagnę tam skórke i tak jakby napnę penisa skórka wraca. Do tego mój penis ma około11-13 cm czy to normalne w moim wieku?? Czy gdy będe się masturbował to będzie ok? Czy może mam tego nie robić jak możecie to proszę się ze mną skontaktować moje Gadu-Gadu to 8750793

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam 13 lat (wiem malo ale sie nie wstydze...) po pierwsze mysle ze na moj wiek mam za malego bo jak ogladam filmiki 18, 19 lat to mysle ze jeszcze mam czas zeby mi urosl ale wyglada za maly, po drugie jak inni mowia o skorce mam ten sam problem, nie moge jej sciagnac a jak bym chcial to nie wiem czy nic mu sie nie stanie bo sam probuje, moze zejdzie po czasie ? czekam na odpowiedz pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam 18 lat .Tez mam taki problem jak wy tylko ze moj penis w spoczynku ma rozmiar 8cm a podczas erekcji wynosi 15cm i wszystko jest w porzadku po za tym ze w stanie spoczynku moj penis ma ze tak powiem duzy nadmiar skory ,tak jak ktos by ciągnoł ją z calej siły i puścił i tak wisi ok 2cm .Czy to jakis problem?? dziwnie to wygląda !!! prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat tak jak Mateusz mam takie same problemy.Nie wiem czy teraz się tym martwić czy jak będe mial około 18l.Naskórek łatwo schodzi ale szybko się zawija i wraca nie wiem co mam robić Plis pomórzcie! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to o czym mówi większość z was to stulejka (choroba genetyczna ) uniemozliwia ona odsloniecie zoledzia w calosci lub częściowo jedyny sposub na pozbycie sie jej to obrzezanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×