Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podskórny guzek u podstawy prącia


Gość Jarek z Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek z Łodzi

Witam Ostatnio pojawił mi się taki ok 0.5cm guzek pod skórą na podstawie prącia (od spodniej strony) dokładnie pod podłużnym jasnobrązowym przebarwieniem skóry na prąciu, które pojawiło się jakiś czas temu. Nie wiem co to za guzek, wydaje się kuliste, nie jest bardzo twarde i trochę boli jak się go mocniej dotknie. Przez skórę nic nie widać, oprócz takiej górki na wierzchu, na początku myślałem, że to żyłka tak wystaje. Przypomina trochę bąbel po ugryzieniu z zewnątrz. Może panikuję trochę, ale jeśli chodzi o tą część ciała chyba każdy by panikował. Także może spotkali się Państwo z takim przypadkiem. Pozdrawiam i proszę w miarę możliwości o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł TDI

ja np siedzialem na kiblu i zauwazylem taka mala biala kropeczke w polowie penisa jakby mini mini pryszcz wycislem z tego takiego bialego czegos troszke na nastepny dzien zrobilo sie juz duze i wycislem wiecej a przed wycisnieciem wogole nie odstawalo i dodatkowo po 1 dniu u nasady lekko z lewej strony pod wlosami pojawila sie jakby zyla ze zgrubieniem jakby w zyle co sbylo i ta zyla pod wlosami boli jak ją np dotke alo jak pociagne penisa w dol awiec dwie objawy napuchnieta gula w polowie penisa od wyciskania plaskiego pryszczyka i po 1 dniu pojawienie sie u nasady zyly sprawiajacej bol mam to juz 4 dni i nadal boli na zyla u nasady jakby sie zmniejszyla troszeczke co robic wiem zapewne do lekaza isc ale czy mam sie obawiac najgorszego ? CIACH CIACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×