Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rodzenie własnej macicy


Gość malgosia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malgosia

Jestem po 4 cieciach cesarskich, po usunieciu jajowodow, mialam worczaki, mialam endometrize w bliznie po cieciu cesarskim, mialam uwolnienie macicy ktora byla przyrosnieta z otrzewna scienna, ciagle tak po ostatnim cieciu mam stany zapalne pochwy, przydadkow, jak usuneli mi jajowody to teraz miesiac temu mialam zapalenie blony sluzowej macicy i wyszlo w usg ze rozeszla sie rana po cieciach na macicy i trze o otrzewna, z tego mialam pol roku temu zapalenie otzrewnej, i teraz,2 tygodnie temu, z ponad pol roku temu zaczelam miec nieregularne miesiaczki, krwawienia pomiedzy miesiaczkami i ciagle brudy mi schodza, teraz na odwrot mam jedno-dwu dniowe miesiaczki i bardzo silne bole w dole brzucha i po lewej stronie, nie mam goraczki, ale bole sa takie jakby mnie rozrywalo ,jakbym rodzila dziecko w 9 miesiacu ciazy, jestem skierowana do szpitala na operowanie macicy. jeszcze lekarze podejma decyzje poniewaz jestem mloda mam 28l, ale pan profesor powiedzial mi pare dni temu ze ja wlasnie rodze swoja macice. w tej chwili tak mnie boli jakbym rodzila. dostalam tramal troche pomaga, i mam problemy z moczem jakis ucisk na pecherz, badali mnie urolodzy i mowili ze to nic z ich strony, ale ja ciagle po troszku sikam, czy mi ta macica moze wypasc? ja sie tak czuje jakbym rodzila. a dopiero w tym tygodniu mam termin umowiony do szpitala. a ja niewytrzymuje z bolu. takie mam bole ze nawet do kolan i w krzyzu mnie bardzo boli. i boje sie czy ja naprawde moge urodzic swoja macice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×