Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Worek mosznowy po operacji


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tydzien po operacji zylakow powrozka nasiennego, i zastanawiam sie kiedy moj worek mosznowy bedzie normalny tzn nie bedzie tak strasznie obwisal? poniewaz odczuwam przez to dyskomfort, zylaki sa juz mniejsze i powoli zanikaja a co z workiem, powroci do normalnych rozmiarow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabieg miałem robiony metoda Laparoskopową, najgorsze sa 2 dni po zabiegu ponieważ bynajmniej bylo tak w moim przypadku ze bardzo bolal mnie brzuch a pozniej z dnia na dzien bylo lepiej po tygodniu wszysko wraca do normy. Zastanawiam sie wlasnie jak bedzie z moim workiem mosznowym poniewaz bardzo zwisal gdy mialem te zylaki i jestem ciekaw czy wroci do normalnego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, a jakiego stopnia miałes żylaki przed operacja/ 3 st. jest najgorszy:(. Napisz cos o operacji, jak było... Teraz zalecam wez nawet miesieczny urlop od wszytskiego, zwlaszcza wysilku fizycznego (zagrozenie wodniaka) no i od sexu. Ja pewnie w kwietniu/maju to samo co Ty przejde...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej operacji to nie moge ci za duzo powiedziec :) mialem znieczulenie ogolne, juz po tygodniu od operacji uprawialem sex i nie bylo zadnego problemu *) mialem tez to szczescie ze nie mialem po operacji wodniaka jadra co sie czesto zdarza, czekam na odpowiedz od specjalisty co z tym workiem mosznowym? czy powroci on do normalnego ksztaltu ze tak powiem, a i zylaki mialem 3 stopnia od 3 lat nie podejmowalem zadnej decyzji lecz teraz podjelem sie operacji i nie zaluje *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×