Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duży, bolący guzek w pachwinie


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja to mialam od kilku lat,raz na kilka miesiecy i tak przez okolo tydzien ból totalny.......pewnego dnia tak mnie to bolalo i do tego w podbrzuszu jak by mnie ktos zabijal,nie umialam nawet chodzic ....pojechalam w nocy do szpitala i wiecie co???? w Polsce nawet nie proponuja takich badan,a tu w Holandi tylko weszlam i pierwsze co,nawet nie badajac mnie powiedzieli,ze to CHLAMYDIA(po badaniach sie potwierdzilo,co powiedzial na dzien dobry),choroba przenoszona droga plciowa,z ktora mozna sie urodzic poniewaz ona jest od wiekow i mogla miec to matka,o czym nie wiedziala.......dali mi tabletki i memu partnerowi,przez 5 lub 7 tyg juz nie pamietam nie moglismy wspolzyc ani pieszczot,nic ! ale mamy spokoj,a jesli to powroci to bedzie wiadomo,ze ktores poszlo w bok ,proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego same sobie zrobcie na to badania to nie wstyd 90% ludzi na swiecie to ma,reszta to ci ktorzy nie wspolzyli,albo sie z tym nie urodzili,bo mama tego nie miala......Mozecie mi nie wierzyc,ale powtarzam slowa lekarzy ze szpitala,tu w Nl mozna kupic nawet taki test na to i samemu zrobic,jesli sie ktos wstydzi.PS. I NIE WYCISKAJCIE TEGO,BO OD TEGO MOZNA DOSTAC RAKA,...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten guz występuje na wysokości wejścia pochwy i zwykle z jednej strony to na 100% jest to zapalenie gruczołu bartolego lub inaczej gruczołu przedsionka. Jeśli duże i boli to ostre zapalenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×