Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w okolicy łopatkowej


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry , od jakiegos czasu , okolo 2/3 miesiecy miewam bole w okolicy lopatkowej , nie sa to bardzo silne bole , moge sie normalnie ruszac . Lecz boli , a jak to mowia -jak cos boli to jest problem , takze chcialabym sie zapytac ... z czym powiazane sa bole lapatkowe , oraz czasowo przechodzace na klatke piersiowa . czy to oznacza ze mam problemy z kregosupem piersiowym ? mam prace siedzaca , wracam pozno , zazwyczaj nie ma ochoty na nic , tym bardziej na sport . moj maz mowiil mi ze mam sie gimnastykowac przed snem i rano , tak zrobilam , zeczywiscie ustalo lecz w srodku dnia znowy to powraca ... martwia mnie tez te bole w klatce piersiowej , mam 21 lat , nigdy na nic nie chorowalam, i teraz gdy to przyszlo strasznie sie wystraszylam , bo ludzie na forach pisza ze to zawal serca , problemy z sercem , lecz mam pytanie czy rzeczywiscie jezeli mialabym problemy z sercem to nie dawaloby zadnych oznak ? np . szybkie meczenie sie ? czy cos podobnego ? zawsze jak mam te bole w klatce piersiowej , mierze cisnienie , moje cisnienie wacha sie od 110 /75(80) puls , w zaleznosci co robie od 50 do 80 ... takze nie wiem czy to od serca ? lecz dodam ze te bole miejscowia sie zazwyczaj na plecach kolo lopatek , nie z przodku klatki , gdy sie wyprostuje - bol w klatce mija. ... od czego to moze byc Panie Doktorze ? z gory dziekuje pozdrawiam magdalena lat 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Proszę również zaznaczyć po krótej stronie ciała znajduje się ból. Taki ból może być związany z chorobami kręgosłupa, kamicą pęcherzyka żółciowego (ból po prawej stronie), chorobami serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie boli tak jakby prawe ramię na wysokości łopatki ktoś mi wkręcił w imadło, tzn. przy nabieraniu powietrza nasila się, ponadto nasila się gdy próbuję ruszać ramieniem). Trzyma mnie już ponad dwie godziny. Ból jest dość silny nawet gdy leżę w bezruchu, ale nie jest jednostajny. Są momenty gdy jest bardzo mocny a po kilkunastu sekundach już *tylko* mocny. Lekko jakby promieniował w kierunku łokcia. Bywało już coś podobnego, ale było to krótkotrwałe. Jak mam sobie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×