Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Atrofia, problem z jądrami


Gość anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i z góry proszę o wyrozumiałość i pomoc. Mój problem jest następujący, mam 21 lat, w wyniku zapalenia jąder w młodości straciłem jedno jądro. Później przez swoją głupotę zacząłem stosować sterydy, wszystko było ok, miałem dziewczynę i mogłem z nią normalnie uprawiać seks, aż do marca tego roku, wziąłem 150 tabletek ruskiego metanabolu, i odtąd zaczynają się schody w moim życiu... Skończyłem już ze sterydami, i martwię się o moją przyszłość, zauważyłem że moje jądro się zmniejszyło :/ wystąpiła atrofia, mam też problemy ze wzwodem,w marcu wogóle nie mogłem otrzymać wzwodu, minął miesiąć i wróciły poranny wzwód jednak libido dalej jest równe zero, tzn nie mam popędu, dziewczyny przestały mnie kręcić, atrofia dalej jest taka sama :/ jądro nie wróciło do dawnego wymiaru, zytałem dużo o tym że wszystko się unormuje po czasie jak organizm zacznie wydzielać naturalny testosteron, wcześniej brałem omadren i testosteron w dużych ilościach, wszystko było ok, ale po tych 150 tabletkach metanabolu kompletnie mnie zablokowało. Boję się o swoją przyszłośc gdyż chciałbym mieć żonę i dzieci. Byłem u lekarza i on powiedział, że to jest raczej problem natury emocjonalnej, ja wiem że raczej tak nie jest, może poprostu chciał mnie tylko zbyć. Nie wiem co mam teraz robić :/ trochę zaczynam się dołować i nie wiem wogóle do kogo mogę się zgłosić z tym problemem :/ czy można wyleczyć atrofię? czy jest ona nieuleczalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udaj się do urologa. Trzeba zobaczyć w jakim stanie jest jądro. Na pewno zrobić usg. Może badanie nasienia? Myślę, że również poziom hormonów we krwi. Wtedy bedzie mozna powiedzieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×