Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie zgorzelinowe wyrostka robaczkowego. ropienie rany


Gość Malgorzata Gebczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malgorzata Gebczyk

Jestem po zabiegu juz miesiac i trzy dni ,po dwoch dobach po zabiegu zostalam wypisana do domu ,na drugi dzien dostalam 39,7 stopni goraczki i zaczela mi ropiec rana i ponownie zostalam przyjeta na odzial tam zastosowali ponowne otworzenie ranny po operacyjnej i drugi raz bylam nacinana ji tak ztym otwarciem ranny lezalam 4 tygodnie potem mnie zaszyli juz jestem dwa tygodnie zaszyta ale mam wycieki ropnne . ps zastosowano leczenie Laparotomia.Appendectomia.Drenaz rany.Rewizja rany.szwy wtorne.oraz pobrano mi wymaz na bakterje ,wynik bakterii Enterobacter gergoviae ESBL(-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malgorzata Gebczyk

Antybiotyk dostawalam dozylnie w szpitalu ajak juz wyszlam ze szpitala to tylko mialam zastrzyki wypisane w brzuch ,anadal maszwy i saczy sie ropa ,a ile mozna nosic szwy bo mi mija juz 16 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malgorzata Gebczyk

Dziekuje za odpowiedz ,a kto moze mi powiedziec co to jest za bakteria lekarz powiedzial ze ta baktria zarazona bylam przy zabiegu czy to mozliwe Enterobacter gergoviae ESBL(-) czy to jest do wyleczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malgorzata Gebczyk

usg jamy brzusznej. w powlokach brzusznychw przebiegu bliznypooperacyjinejpo stronie prawej od pepka podluzny obszar o obnizonym echu, o wymiarach 30x25x48mm - otorbionygesty plyn - naciek zapalny w powlokach brzucha czy to oznacza ze znow bede miala naciecie i bede lezec w szpitalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×