Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Chirurgiczna metoda na wklęsłe sutki


Gość peja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo mam taki problem.... Niestety odkąd pamiętam miałam wielkie kompleksy z tym związane...Mam 24 lata i chcę w końcu normalnie żyć ! Mam nowego chłopaka i boję się wyznać mu prawdy !!!! Czytałam wiadomość od *haemophilus* oprócz tego że mam wklęsłe sutki i zamiast mięknych piersi mam *dziury* to jeszcze wydobywa się z nich dziwna wydzielina o bardzo nieprzyjemnym zapachu... Kiedyś lekarz stwierdził, że to normalne i że wiele kobiet tak ma... Niestety ja chciałabym sie dowiedziec, czy wszystko jest w porządku z moim zdrowiem i czy to da sie leczyc.... Błagam o pomoc !!!!!!!!!!! Gdzie mam się udać aby skontrolować stan zdrowia i uzyskać pomoc ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mam 38 lat , wykarmilam dzieci piersia i nic sie nie zmienilo. Nienawidze swoich piersi za takie brodawki, mimo ze ich ksztal i wielkosc jest bez zarzutu. Jedynym rozwiazaniem jest operacja plastyczna. Przykrotkie kanalik mleczne...taka wada niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywane wady to defekt kosmetyczny pewnego odsetka kobiet, ktore ukrywaja swoja tajemnice, tak dlugo jak tylko sie da. Zabieg kosmetyczny w gabinecie chirurgii plastycznej jest najlepszym ratunkiem. Moze warto odkladac na taki zabieg, bo wiem z wlasnego doswiadczenia, ze wciagniete sutki potrafi rujnowac kobiecie zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczyłam że moja córka ma wciągnięte sutki i trochę się wystraszyłam nigdy wcześniej takiego przypadku nie widziałam wybieram się z nią do ginekologa mam nadzieje że będzie wszystko w porządku,dobrze że jest ten internet bo dowiedziałam się że nie jest to odosobiny przypadek, uspokoiło to mnie że nie jest to nic grożnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! mam 25 lat i ten sam *problem* co opisane tutaj. Szczerze to w ogóle się tym nie przejmuję. Zarówno mój poprzedni facet jaki i obecny stwierdzili, że po prostu są wyjątkowe:D Mam tak od zawsze więc nie jest to wynik choroby (właśnie kończę medycynę i nie raz pytałam oto na zajęciach). Dlatego uszy do góry*) nie każdy musi być taki sam, są przecież różne warianty piękna, a moim zdaniem facetom taki szczegół akurat mało przeszkadza - przynajmniej tak z mojego doświadczenia*) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po operacji plastycznej- iiiiiiii jest super, skrępowanie odeszło w dal, psychika w euforiiiiii, mam teraz śliczne piersi, nie obwisłe - wyglądają jak u nastolatki..lekarz przy sciąganiu szwów smiał się że mam teraz dwie wieże Eifela:)..zabieg trwał niecałą godzinę, robił go dr. M.M. sympatyczny chirurg- mdejący na widok krwi:) ( Gdynia)..Zapłaciłam niecałe 3 500- było warto... Przerobiłam Niplette i wizyty u i tłumaczenia u kazdego lekarza: dlaczego tak mam, czy długo, że przecież to rak- zawsze czułam się jak dziwadło..Wprawdzie jestem dużo starsza od was- bo mam 45 lat ale teraz moge wam powiedzieć że za późno podjęłam tą decyzję- bo mogłam już wczesniej mieć satysfakcję psychiczną..przeczytałam chyba wszystkie blogi i fora na ten temat.. i nikt nie napisał jak jest po operacji- wiec ja mówię tak tak tak...Operację miałam w styczniu.. dzisiaj marzec i narazie jeszcze nie mam czucia.. ale nawet jezeli nie bedzie to już nie będzie zdziwienia na mój rozebrany widok..Teraz to normalnie nie wstydziłabym się rozebrać do aktu:)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę to nawet nie musiałam się umawiać na wizytę wstępną, tylko wszystko załatwiłam drogą mailową ... Nazywa się Marek Muraszko- przyjmuje w Clinika Medica na grabówku... Wysłałam mu tylko zdjęcia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×