Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w klatce piersiowej i w plecach


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Witam, Mam problem niestety od wczoraj nagle dostalam dziwnego bolu w placach po prawej stronie tuz kolo lopatki przechodzacy przez kark i niestety dzis rano odczuwam ten bol w klatce piersiowej. Ostatnio nie przechodzilam zadnycn chorob. Raz w zyciu bylam w szpitalu na wirusowe zapalenie pluc (pmneumonia mekoplazmatyczna), ale to bylo 8 lat temu. Od pewnego czasu tez czasami odczuwam taki zatykajacy bol w klatce piersiowej, gdy np mam glowa delikatnie w dol i chce ja podniesc to ten bol mnie zatrzymuje tak na chwilke, ale pozniej jeest ok. Robilam ekg serca okolo 1.5 roku temu i wszystko bylo ok. Bardzo sie martwie tym co sie dzieje. Mam 23 lata. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mam podobny problem boli mnie w plecach i niestety promieniuje ten ból do klatki piersiowej i szyi. Ustępuje jak się napiję i pospaceruję. Czy ktoś może podpowiedzieć mi co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , ja tak mialam jak Panstwo , mialam bole w lopattkach , oraz o mniejszym nasileniu w klatce piersiowej , a ze mam prace siedzaca z tego wyniklo ze mam problemy z kregoslupem piersiowym , poszlam do doktora ktory dal mi zwykla masc do smarowania plecow, oraz powiedzial zawsze po wstaniu z lozka dobrze sie rozciagnac , pogimnastykowac ok 15 minut oraz przed spaniem takze , prosze mi wierzyc ze tak proste cwiczenia jak **koci grzbiet** naprzyklad , w moim przypadku zrobily cuda , od 3 miesiecy nie miewam bolow. naprawde polecam , lecz gdy nie przejdzie , niech panstwo sie zglosza na ekg , moze tez warto zrobic usg brzucha , nic nie bole trwa ok 10 minut a napewno moze pomoc ! pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×