Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nietrzymanie stolca


Gość Tomek W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 26 lat Od pol roku mam klopoty jelitowe. Biegunki lub papkowate stolce zwlaszcza nad ranem do kilku razy(4-5 razy dziennie) Mialem tez epizod ze przez jeden dzien robilem biegunki z domieszka krwi i sluzu ale to bylo tylko raz. przez jakis okres 9 okolo 2 tyg robilem cienkie stolce). Jak ucisne mocniej lewe podbrzusze to mnie kluje w tym miejscu. Dodam ze nie chudne, mam nadwage, mam konski apetyt, dobre wyniki krwi, test na krew utajona robiony 5 razy ujemny, na pasozyty badanie takze wyszlo ok. Miałem także badanie usg jamy brzusznej - ok, badanie per rectum - ok (poza zylakami wewnetrznymi w poczatykowym stadium jak to powiedzial chirurg), i badanie z wlewem kontrastowym - takze wszytko ok. 1. Czy mozliwe bylo by ze jeszcze miesiac temu mialem okres ze robilem ciensze stolce a od miesiaca kazdy pierwszy ranny stolec jest bardzo grubej srednicy i duzego rozmiaru? gdbyby byl to rak zwezajacy swiatlo jelita to stolce z czasem moglyby sie co najwyzej zmiejszac jescze ? 2. Przy wiekszym wysilku czuje ze zwieracze odbytu nie trzymaja za dobrze i jakby drobinki kalu czy gazow sie wydostawaly mimowolnie? czego to objaw? raka odbytu? czy hemoroidow? mialem przeciez robione badanie pre rectum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×