Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dorota!

Guz na stopie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota!
Pojawil mi sie guzke na stopie,przypominajacy obierajacy sie wrzod,jest to twarde do okola i boli. lekarz pierwszego kontaktu postawil diagnoze wyciecia go czy to konieczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Proszę napisać gdzie dokładnie znajduje się zmiana, jaka jest duża, ropieje? Wtedy więcej będzie można powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czaroona
witam,ja również mam guza jakiegoś na stopie, na stronie podeszwowej..bardzo mnie boli i utrudnia chodzenie, myslalam, ze to od twardej podeszwy nowych butów, ale od dawna ich nie nosze, a guz nie znika..na skórze prawie nic nie widać, natomiast przy dotyku jest twardy i bolesny.. co to może być i do jakiego lekarza najpierw sie udac???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to być ganglion czyli torbiel galaretowata, torbiel wywodząca się z pochewki ścięgna. Najlepiej w tej sprawie skonsultuj się z ortopedą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czaroona
dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby człowieka zdjęcia http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin

Witam Ja też mam taki guz na stopie od strony podeszwy jest dookoła twardy , w środku miękka skóra , martwa , która zawsze odrasta jak ją wytnę. Jest bardzo bolesny. Znajduje się 4 cm od środka w stronę palców , jest tak już od trzech miesięcy. Co to może ? być jak to usunąć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.