Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Oparzenie żołądka


Gość kalid

Rekomendowane odpowiedzi

Cztery lata temu przyjmowalem jakies antybiotyki i do tego wziolem witaminy(centrum) i od tego czasu meczy mnie biegunka. dwa lata temu chodzilem do poradni gastrologicznej i tam przepisaLI mi DUSPATALIN 200,a puzniej DUSPATALIN 125. Przyjolem chyba z 10 paczek tego leku i niebylo poprawy. A gastrolog twierdzil,ze poprawa przyjdzie po ok.6 miesiacach. mialem przeprowadzona kolonoskopie ktura nic nie wykazala i badania krwi kilka krotnie bo lekarz mowil twierdzaco ,ze to moze byc obiaw niewydolnosci trzustki lub watroby w skutek picia alkocholu gdzie ja nie pije. na koniec moowil ,ze to moze byc opazenie zoladka. tylko ,zeby to stwierdzic trzeba zrobic gastroskopie,a na nia musialbym czekac ok.6miesiecy i dalej przyjmowac duspatalin. amnie na to niestac. a teraz po dlugiej przerwie znowu nasililysie objawy jakie mialem na poczatku. czy te opazenie mozna leczyc czy czeka mnie operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Raczej jest to stan zapalny żołądka i dwunastnicy. Leki mogły zniszczyć prawidłową florę bakteryjną i spowodować namnożenie się np. szczepów patogennych tj. Helicobacter pylori lub zaburzyć wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Na pewno warto wykonać gastroskopię jeśli kolonoskopia nic nie wykazała. Oczywiście rozumiem, że nie widzi się Panu płacić za badanie. Można spróbować w innych przychodniach, może tam czas oczekiwania będzie krótszy. Nie napisał Pan innych wyników badań więc trudno powiedzieć co z wątrobą czy trzustką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×