Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem ze ściągnięciem skórki penisa


Gość Rafal z Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Te trudności ze ściągnięciem napletka mogą byc objawem stulejki. Najlepiej, żeby penisa obejrzał chirurg. Ciągłę uszkodzenia skóry napletka mogą prowadzić do bliznowacenie i powstania zrostu z żołędziem penisa. A cukrzyca predysponuje do powstania zakażeń w ranach. Musi zobaczyc to chirurg. Może wystarczy tylko maść stosowana miejscowo. Ważne jest dobre natłuszczenie tej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cierpiący

Witam. Gdy się urodziłem miałem zrośnięty napletek... lekarze szybko uporali się z tym problem..... od niedawna, gdy mam *potężny* wzwód napletek naciąga się i pęka co jest niebywale bolesne. Nie wiem co zrobić... jak pozbyć się problemu... nie mogę nawet umyć żołędzia, ponieważ ból uniemożliwia zciągnięcie napletka z żołędzia.... Jedynym pomysłem na rozwiązanie problemu widzę w obrzezaniu, lecz nie podoba mi się ta myśl. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Paweł i się bardzo boję o mojego siusiaka. Ostatnio jakoś zacząłem co nieco interesować się bo się dziwiłem że coś mam nie tak z napletkiem. W czasie spoczynku gdy naciągam wychodzi, tylko trochę boli ale potem jak się wyrobi to bezboleśnie, tyle że boje się do końca wyjąć że mi potem nie wróci, bo jak już jest do połowy to mi sam chce wyjść i tak czuję że mam otwór za mały, mam 15 lat, tyle że dopiero dorastam, włosy w okolicach intymnych dopiero mi zaczęły rosnąć, jestem pewny że jak byłem mały to mama mi robiła coś z napletkiem ale nie wiem czy dużo razy, pamiętam tylko raz jak u lekarza i pod prysznicem to żołądź wychodził, bolało mnie ale teraz pod prysznicem się boję do końca dać bo mi nie wróci, i właśnie codziennie od wczoraj pod prysznicem tak jakby trenuję żeby może mi się otwór powiększył, w zwodzie jeszcze nawet nie widzę żołędzia nie interesowałem się tymi rzeczami ale dopiero widzę że coś nie tak, czy mam jeszcze potrenować trochę i potem zobaczyć? A no i z 8 lat się masturbuję już ale już zaprzestałem. Liczę na szybką odpowiedź i pomoc. Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chciałem dodać że czytałem już dużo tematów tutaj ale ja chce się dowiedzieć co jest ze mną! Proszę Was pomóżcie Panowie i Panie! A no i jakaś maź przezroczysta jest jak odkrywam żołądź i strasznie cuchnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak się masturbowałeś nie ściągając napletka, spróbuj pościągać podczas kąpieli, całkowicie i kilkakrotnie, najlepiej zacząć od kilku razy a następnie staraj się ściągać napletek podczas całej masturbacji. maź to mastka, wystarczy że ściągniesz napletek i zmyjesz ją wodą z mydłem. jeśli jednak napletek utknie (mało możliwe) i erekcje nie zechce ustąpić, będziesz musiał zgłosić się do szpitala w przeciągu 2 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja troche tego nie czaję, ja jak sie masturbowałem to nigdy tego zołędzia nie bylo widać tylko penis mi stał, może pocwicze żeby zołądź nie utknął przypadkiem bo potem jak go wsadze, a napletek to jest ta skóra no nie? i ja brać na sam dół i wtedy ten żołądź wychodzi, tak więc o co chodzi dokładnie z tym że napletek utknie? Dzięki za odpowiedź mateusz, ale czy to jest stulejka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wstydze się

Witam mam problem mój penis jest połączony z napletkiem jedną tkanką u góry co uniemożliwia mi zciągnięcie napletka pomocy nie wiem czy to coś złego mam 14 lat??????? wstdze się zapytać rodziców????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witajcie. Mam pewien problem. Mam 16 lat i nigdy nie ściągałem napletka bo się bałem, nie wiem czego, ale miałem złe przeczucia. Postanowiłem z tym walczyć i chce ściągnąć napletek ale się boje. Nie wiem czy to boli, jestem wrażliwy na ból. Normalnie przy kąpaniu myłem penisa ale od zewnątrz. Nigdy nie ściągałem napletka. Więc podsumowując boje się ściągnąć napletek. Proszę o wyrozumiałość i jakoś mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem Nigdy nie ściągałeś skórki z penisa poza żołądź ? Jeśli tak to To nie boli... Powinieneś to zrobić i sprawdzić czy nie masz jakiś dolegliwości, np. stulejka, za krótkie wędzidełko itp. Nie znam sie dokładnie, w razie problemów, zobacz jak to powinno wyglądać, reszte powie Ci specjalista, może i na tej stronie, ja tylko przekazuje to co wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek

Mam 17 lat i od dłuższego czasu zauważam u siebie mały problem. Do sprawy, gdy ściągam napletek, schodzi on bez problemowo, nie czuję bólu. Problem tkwi w tym, że po lewej stronie napletek schodzi za żołądź, a po prawej ( kawałek jakies 2-2,5 milimetra góra ) zatrzymuje się na samym końcu. Pomimo naciągań nie za bardzo da się go dać za żołądź ( w czasie wzwodu ). Czy to jest Stulejka ? Czy da się to jakimś drobnym zabiegiem bez obrzynania zrobić ? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pilną pomoc. W wieku 14/15 lat byłem w szpitalu na operacji ponieważ miałem problem z oddawaniem moczu przez zarośniętą główkę skórą(Główki nie było wgl widać). Teraz gdy mam 16 lat ponad rok po operacji skóra zrosła mi się z główką. I to wcale nie żaden napletek czy cieniutki kawałek skóry, to po prostu Większy kawałek skóry który wrósł się w główkę... Próbowałem ją ściągnąć, czy naderwać ale sprawia to ogromny ból. A szczególnie podczas wzwodu. Co mam zrobić... prosiłbym o odpowiedź chirurga lub lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×