Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nieznośny refluks, nudności, wymioty i kaszel ale bez zgagi i pieczenia


Gość adam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie stwierdzono u mnie rerwflux, dlaczego u mnie objawia sie on jedynie codziennymi nudnosciami i wymiotami, oraz poteznym kaszlem głownie nasilonym z rana? nigdy typowymi objawami typu zgaga, pieczenie czy to znaczy ze jest to jakis inny reflux? czy da sie go wyleczyć na zawsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie stwierdzono u mnie rerwflux, dlaczego u mnie objawia sie on jedynie codziennymi nudnosciami i wymiotami, oraz poteznym kaszlem głownie nasilonym z rana? - bo może właśnie w ten tylko sposób się objawiać, nie musi być ewidentnej zgagi czy pieczenia w przełyku, aby mieć refluks żołądkowo-przełykowy, to jest po prostu refluks czy da sie go wyleczyć na zawsze? - czasami dzięki zastosowaniu odpowiedniej farmakoterapii można na zawsze pozbyć się tej przypadłości, jednak jeśli leki nie przynoszą skutku pozostaje tylko leczenie operacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saba1207

ja z refluxem męcze sie od kilkunastu lat raz jest lepiej raz gorzej,mam przepukline przełyku i nadrzerki w zoładku i zołc która sie osadza bo nie mam woreczka. biore lekarstwa Helicid 20mg i Debretin . Miałam isc na kolonoskopie i pomyliłam terminy no i zyje z dnia na dzien z refluxem z zgagą i wypróznieniami 5 x dziennie. Jest to kłopotliwe bo nie jest to jedyna choroba która mnie pokochała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×