Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po lewej stronie krocza, promieniujący do lewego jądra, nasilający się po stosunku


Gość Patos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem polega na tym, że od dłuższego czasu czuje ból w pachwinie(krocze) i tak jakby jąder, szczególnie po lewej stronie pachwiny. Częściej chodzę do toalety. Po stosunku płciowym ból się nasila i utrzymuje przez dłuższy czas. Tak samo boli przy dłuższym siedzeniu w jednym miejscu lub podnoszeniu ciężkich przedmiotów. Byłem już z tym u urologa, który wykonał krótkie badanie i stwierdził ,że prawdopodobnie mogę mieć zapalenie gruczołu krokowego. Dostałem skierowanie na USG oraz na badanie moczu i krwi i tzw badanie PSA. Wynik PSA wyszedł w normie, USG bez zmian( prostata w porządku). mocz trochę zagęszczony(co ponoć jest przyczyną picia małych ilości płynów dziennie). Brałem antybiotyk( Nolicin) przez około 3 tygodnie i muszę powiedzieć że ból w kroczu tak jakby zanikł, następnie lekarz przepisał mi Doxycyclinum który stosowałem przez tydzień lecz w trakcie kuracji zacząłem mieć działanie niepożądane. W tej chwili bóle po stosunku nadal się utrzymują... Czekam na czyjąś pomoc co mam robić dalej?? Poza tym mam jeszcze kilka innych pytań, czy pomimo tego co napisałem mogę nadal uprawiać sport ,mianowicie piłkę nożną oraz czy picie alkoholu( mówię o małych ilościach) ma na to jakiś wpływ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w tej sprawie ponownie udać się na kontrolę do urologa. Zapewne będzie trzeba zastosować nadal jakąś inną antybiotykoterapię (nie doxycyclinum skoro daje skutki niepożądane). Sport i alkohol w niewielkich ilościach nie powinien mieć wpływu na stan gruczołu krokowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sanchez

Kurcze mam podobnie. Urolog stwierdził, że jądra są OK, a po stosunku boli, po podnoszeniu czegoś (niekoniecznie ciężkiego) boli. Czasem bolą oba, czasem lewe, czasem prawe. Nikt nie wie co mi jest. Ani urolog (byłem u 3 różnych) ani neurolog. Tragedia. Patos? jakieś wieści od ostatniego postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×