Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lekko powiększone lewe jądro, zgrubione najądrze a mniejsze podniecenie


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mój problem pojawił sie jakieś pół roku temu, po przeprowadzce w której czynnie brałem udział coś zaczeło dziać się z moim lewym jądrem. oczywiście od razu udałem sie do lekarza urologa, opowiedziałem mu o noszeniu mebli itp. i ten po przeprowadzeniu badania usg, oraz wymazu rakotwórczego stwierdził ze to zapalenie najądrza. Przepisał mi 3 antybiotyki( nie od razu tylko za każda wizyta inny) były to typu biseptol czyli bakteriobojcze. Fakt mały ból, który występował wcześniej ustąpił jednak niewielkie zgrubienie na najądrzu pozostało... lekarz stwierdził ze taki stan może sie jeszcze długo utrzymać, ale chciałbym sięgnąć porady innego specjalisty. Dodam, iż po całej tej sytuacji wydaje mi się że moje jądra są jakby większe (może to tylko moja nadwrażliwość i paniczny strach przed jakąś poważąniejszą chorobą utwierdza mnie w przekonaniu, że są one większe). I jeszcze jeden aspekt, który mnie martwi, od tego feralnego czasu jakby zmalał mój popęd płciowy... tzn nie jest to jego całkowity brak, jednak jestem osobą młodą (25 lat) i przed pojawieniem się moich problemów potencja była większa. Będę wdziećzny za jakąkolwiek odpowiedź... Z wyrazami szacunku -Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie powiększenie jądra może być następstwem przebytego stanu zapalnego. Może wycofywać się miesiącami, a czasami nawet już tak pozostaje co nie ma żadnych implikacji klinicznych, Popęd płciowy raczej nie powinien zmienić się z powodu przebytego stanu zapalnego. Może ten stan ma podłoże psychogenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×