Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylak na penisie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zauważyłem zaraz pod żołędziem z lewej strony twardszą tkankę jakby żyłę ok 1,5 cm. widać tego ale jest wyczuwalne. a w trakcie stosunku bardziej twardnieje powiększa się. nie boli jedynie minimalny ucisk podczas erekcji. Co to jest? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam takie samo w tym samym miejscu objawy są takie same twardnieje w czasie zwodu pojawiło u mnie sie to nie zauważalnie wrażenie mam jak by to była żyłka jak naprężam w tym miejscu skurkę to jest biełe co do jest ??? dodam że mam 20 lat i prowadze dosyć mocno aktywne życie seksualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to mam od 4 dni. smarowałem maścia heparynowa, ale zero efektu. dzisiaj byłem u lekarza pierwszego kontaktu, powiedział, że to rzadko spotykane jest i wyglada jak żylak a nie zapalenie żyły. dał skierowanie do urologa i kazal zazywac diosminex 3x dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tą przypadłość, takie stwardnienie pod żołędzią wokół penisa niebolesne, w stanie spoczynku wyczuwalne, przy erekcji większe i stwardniałe.. Czy mógłby ktokolwiek podzielić się diagnozą czy to poważne i czy się powiększy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że wyskoczyło mi to po ostrym stosunku analnym pierw była mała kropka czerwona a po kilku dniach wyszła ta żyła po lewej stronie pod koroną co lepsze na członku od tej żyły robi mi sie jakiś siniak i lekarze nic nie czają mówią że bym poszedł do psychologa pomocy to na pewno nie jest grzybica bo porobiłem wszystkie możliwe badania w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo!! wyskoczyło mi po dość długim akcie miłosnym. jest pozornie miękkie i lekko skręcone jak litera *S*, wygląda jak żyła ale nie da się nacisnąć do końca natomiast jak się napręża skórę daje wrażenie białej... niepokoje się tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×