Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęknięcia i słaby wzwód


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 18 lat, jestem zdrowy, nie leczę się, nie przyjmuję żadnych leków. Po ostatnim (ostrzejszym) stosunku oralnym/masturbacji przez partnerkę pojawił się problem z członkiem. Na następny dzień skóra na napletku od wewnętrznej strony i żołądź były czerwone, a na żołędziu wyglądało to tak jakby popękane były naczynia włosowate(zapewne na skutek zbyt mocnego ściskania). W czasie dnia odczuwałem lekki ból żołędzia oraz na czubku przy ujściu cewki moczowej. W czasie mycia członka odczuwałem nigdy wczesniej niespotykaną, intensywną przyjemność. Ból odczuwałem również wczasie wzwodów, które były żadkie i nie pełne. Powyższe objawy były bardzo niepokojące, jednak po kilku dniach stopniowo zanikają i teraz z dnia na dzień wszystko powraca do normy. Dlatego też wstrzymałem się z pójściem do lekarza. Pojawił się jednak inny problem. Mimo, że zmiany (zaczerwienienie żołędzia, ewentualne pęknięcia) są już prawie nie zauważalne, zauważyłem że mój członek w czasie erekcji nie staje wpełni tak jak przedtem. Nie jest długi, gruby jak przed tym stosunkiem i czuję że krew nie dochodzi w pełni do żołędzia. Wzwody są już częstsze choć krótkie i penis szybko opada. Problem ten, ze wzwodem bardzo mnie niepokoi. Choć nie znam się na medycynie to na chłopski rozum podejrzewam że w wyniku ściskania popękały naczynia włosowate w żołędziu(tam gromadziła się większa ilość krwi).Problem i objawy starałem się opisać jak najbardziej szczegółowo. Nigdy nie miewałem problemów z członkiem, więc bardzo mnie to niepokoi i boję się że to może być coś poważnego lub mieć jakieś skutki. Bardzo proszę Was o pomoc i poradę. Czy konieczna jest wizyta u lekarza?Czy te objawy minął i wszystko wróci do normy? Jeśli tak to w jakim czasie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczna jest wizyta u lekarza? - aby wyjaśnić dokładnie sytuację w jakiej Pan się znalazł najlepiej skosnultować się z urologiem Czy te objawy minął i wszystko wróci do normy? - prawdopodobnie tak powinno się stać, to może tylko taki okres przejściowy po urazie w czasie seksu Jeśli tak to w jakim czasie? - powinno wrócić wszystko do normy w przeciągu 1-2 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 14 lat , a juz od okolo 1,5 roku masturbuje sie . Jednak ostatnio po zbyt mocnym masturbowaniu sie w czasie orgazmu moj penis jakby prawie pekal od krwi. Po okolo 30 min. zauwazylem bardzo duzo opuchlizne naaaa... *szyjce* kolor nie zmienil sie skury , tylko w czasie masturbacji . Terazz czyli po 2 dniach zauwazylem ze przy delikatnej erekcji nie wynikajaceej z zadnego mojego ruchu . boli mnie bardzo penis nie moge dokladnie okreslic ktora jego czesc. Takzze przy oddawwaniu moczu czuje bardzo silny bol wydaje mi sie ze glownie w zoledziu. Wydawalo mi sie jakby krew wydostawala sie do penisa z zyl . Wydaje mi sie ze mam powiekszone i bardziej widoczne zyly na penisie . Bardzo sie boje powiklan. Czy mozecie okreslic moj przypadek .Oraz czy koniecznie musze isc do lekarza ??? Bardzo dziekuje za szybkie i profesjonalne odpowiedzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×