Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone naciekowe węzły chłonne


Gość Danuta

Rekomendowane odpowiedzi

Córka (20 lat) ma powiększone węzły chłonne (pod pachami, szyja, pachwina, śródpiersie, w okolicach brzucha). Wycięty z szyi nie wykazał zmian nowotworowych. Temperatura 37 do 37,5 od trzech miesięcy. Brak apetytu, chudnie, trudności koncentracji, ogólne osłabienie. Wszystkie wyniki w normie, Nie ma toksoplazmozy, mononukleozy, cytomegalii. Kał na pasożyty, lamblie -brak. Czekamy na wynik toksokarozy. Nikt nie ma pomysłu co dalej. Po tygodniu badań w szpitalu Czerniakowskim wypisali ja z rozpoznaniem powiększonych węzłów chłonnych i rzucili białą szmatę. Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł co badać to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc!! Mam pod uszami tak jak by malutkie woreczki z czyms tam w środku ale nic tam nie czuje nie bolą... Boje się że to hiv Nie czuje sie zle ale od tego czytania wszystkiego na ten temat i macam sie po szyi i tych okolicach od 2miesięcy, mam taka nerwice Histerie itp że wiekszej sie chyba już nieda mieć...*( jak o tym myślę to tak mi serce wali ze zaraz zawał bede miał. Zacząłem macać się po informacjach z internetu i nic nie czułem ani pod szczęką ani pod pachami ,na klatce na szyi czy karku. Pozdrawiam. Dodam ze to wygląda jak kttoś by mnie lekko za ucho ciągnął do góryi ta poduszka na dole co do kolczykow dziewczyną dalej skóre pod uchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udaj sie z corka na badanie -rezonans jak ktos wczesniej napisal ale takze nie zapomni o badaniu tarczycy jak i usg piersi-ja mialam ten problem od roku ,dopiero dzis uzyskalam wstepna dagnoze naciekowego guza tarczycy-powodzenia i uszy do gory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×