Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jadra po usunięciu torbiela z innego jądra


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem ponad 2 tygodnie po usunieciu trobieli z lewgo jadra, spuchniecie lewgo jadra jest jeszcze niewielkie i z kazdym dniem maleje. problem jest , ze od wczoraj boli mnie to drugie, prawe jadro. Bol jest promieniujacy na prawe podbrzusze, nie jest bardzo mocny, taki tepawy i promieniujacy dosyc trudny do zlokalizowania : wydaje mi sie ze zrodlem jest prawe jadro. W niektorych pozycjach bol jest mniej odczuwalny. bardziej dokuczliwy byl w nocy niz w dzien. Czy to moze byc jakas komplikacja op operacji usuniecia torbiela z lewego jadra? Zauwazylem, ze po operacji ze wzgledu na szew na mosznie pozycja jader jest nieco inna niz przedoperacja. dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jakaś sprawa niezależna od operacji jądra lewego. Trudno mi określić bez badania co może się obecnie dziać z tym jądrem. Być może to jakiś stan zapalny. Radzę w tej sprawie udać się na kontrolę do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz. czy taki lekki stan zapalny (raczej wiekszy dyskomfort niz naprawde bolesna sprawa) mozna leczyc tymczasowo srodkami przeciwzapalnymi typu Aleve czy innymu mocniejszymi z tej grupy ? Wizyte kontrolna pooperacyjna mam za okolo 2 tygdnie, nie chcialbym panikowac i przyspieszac jak jest to jakas drobna sprawa. I jeszce jedno : od czasu usuniecia torbiela lekko pobolewa mnie podbrzusze z lewejstrony ale to chyba skutek obolalego jadra ? jeszcze raz dziekuje za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. czy taki lekki stan zapalny (raczej wiekszy dyskomfort niz naprawde bolesna sprawa) mozna leczyc tymczasowo srodkami przeciwzapalnymi typu Aleve czy innymu mocniejszymi z tej grupy ? - tak można, jeśli to lekki stan zapalny to wystarczy od czasu usuniecia torbiela lekko pobolewa mnie podbrzusze z lewejstrony ale to chyba skutek obolalego jadra ? - tak zapewne może być, ból w przeciągu 2-3 tygodni powinien ustąpić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×