Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciągły ból rąk


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Witam.Mam 48lat. Od ponad pół roku ciągle towarzyszy mi ból rąk tzn. od nadgarstka do łokcia. Byłam już u neurologa, reumatologa, sprawdzano mi również przepływ żył. Wyniki krwi, ob wszystko dobre. Otrzymuje leki przeciwbólowe, przeciwzapalne ale pomagają na chwile. Odczuwam mrowienie i drętwienie rąk. W nocy nie mogę spać ponieważ budzi mnie ból. Pracuję w zakładzie w którym ciągle pracuję się rękami,nosi ciężki pojemniki. Proszę o jakąś podpowiedz, do kogo mam się udać po pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko będzie stwierdzić co może być powodem tych dolegliwości skoro neurolog, reumatolog powiedzieli, że wszystko jest w porządku i krążenie krwi także. Może te dolegliwości są spowodowane po prostu przeciążeniem kończyn pracą jaką Pani wykonuje. Może niech pani w tej sprawie skonsultuje się jeszcze z ortopedą, a być może także uda się do poradni rehabilitacyjnej. Być może jakieś zabiegi rehabilitacyjne przyniosą ulgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już nie wiem,gdzie mam szukać pomocy?Nadgarstek boli mnie ponad dwa lata.To jest ból momentami nie do wytrzymania!Wszystko wypada mi z ręki i potwornie boli.Szukam przyczyny i szukam.Jestem już po operacji na kręgosłup(dyskopatia i przepuklina w krążkach C-5/C6 )Szukając przyczyny tego bólu stwierdzono również RZS,a dalej boli mimo,że jestem leczona sterydami.Jeszcze stwierdziłam,że mam jakiś wyczuwalny guzek w łokciu i boli mnie też krążek na wysokości zapięcia od biustonosza.Zapisałam się na prywatne prześwietlenie kręgów piersiowych,aby sprawdzić,bo może i z piersiowymi coś nie tak?Sama szukam i szukam i znalazłam,co znalazłam(dyskopatię,przepuklinę i rzs)Przecież to zrozumiałe,że człowiek nie szuka,gdy jest zdrowy.Cieszy się z życia i nie myśli o chorobach.Proszę o radę,bo może ktoś miał coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×