Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwolnienie lekarskie po zabiegu wycięcia guzów obustronnie z piersi


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przeszłam kilka dni temu operację wycięcia guzów w piersiach (3 guzy obustronnie) w tej chwili czekam na wynik analizy histopatologicznej. Chciałam zapytać jak długo po operacji moge przebywać na zwolnieniu lekarskim? Dodam, że praca przeze mnie wykonywana jest pracą fizyczną wielogodzinną (16 godź dziennie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam kilkakrotnie usuwane i nieraz z obu piersi, dostawalam 7 lub 14 dni i wracalam do pracy nie przesadzac to nie brzuch,chyba ze wynik wyjdzie zly i dalsze leczenie to tak,a ZUS juz taki skory i po wyluskaniu guzkow da zasilek kon by sie usmial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Wam dziekuję za odpowiedzi... Nie chodzi mi o to żeby być na zwolnieniu ile się da czy o jakikolwiek zasiłek tylko o to, że po operacji nie najlepiej się czuję (byłam operowana 29 stycznia) i dlatego chcę się dowiedzieć ile po takim zabiegu zazwyczaj jest się nie zdolnym do pracy czy jeśli wezmę jeszcze od lekarza zwolnienie do końca miesiąca to czy nie będzie to przesadą? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam wycinany łagodny guz w piersi i nie dostałam zwolnienia nawet na dzień zabiegu(!), argument lekarza: na jeden dzień nie wystawiamy zwolnienia, a nie ma potrzeby, żeby dawać zwolnienie na dwa dni*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam zabieg 13.02 dziś jestem w domu. Odrazu po operacji jest ciężko, ale w domu już lepiej. Wzięłam zwolnienie tylko do 15.02 ale szwy dopiero za 7 dni się mają zasklepic. Ranę trzeba myć szarym mydelkiem- miałam usuwane 2 guzy. Onkologia Na Golecinie bardzo dobra opieka. Cudowne pielęgniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×