Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Fioletowe jądra podciągnięte do góry


Gość Dlugi LW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dlugi LW

Mam 17l. Jestem po operacji wyciecia powrózka nasiennego(w ostatniej chwili, lekarz powiedzial ze, gdybym przyszedl dzien pożniej to by mi amputowano lewe jadro) i wyciecia(podniesienia,przywiazania-niewiem jak to okreslic) zylaków lewego jadra. Po pierwszej operacji, po masturbacji zmiejszalo znacznie mi sie lewe jadro byla miekkie a prawe dalej nabrzmiale i twarde), przestraszylem sie wtedy i pilem duzo wody wtedy operowane jadro wracaly w ciagu pol godziny godziny, dwoch do normalnych rozmiarow i twardosci. Teraz przestalem pic wode po masturbacji i zmalaly mi znacznie oba jadra. A duzo spermy z woda wylatuje podczas orgazmu. Co z tym zrobić???? Druga sprawa gdy jestem na zimnie(mrozie) (slabo ubrany np. bez kalesonow) mam zimny bul jadra jka by sie sciskalo. Odrazu moszna robi sie zazwyczaj fioletowa i podnosi sie do gory do ciala( chyba nazywa sie to podbrzusze) Trzecia sprawa podczas zazycia amfetaminy(czuje jak cos chyba zylak z lewej strony podnosi sie do gory w strone brzucha takie uczucie jak by cos sie urwalo (ale malo boli) moszna robi sie fioletowo niebieska i strasznie sie kurczy i puchnie zarazem tak jak bym mial z wora doslownie pileczke tenisowa pod penisem. gdy dotykam to strasznie boli. zapomnialem dodac jeszcze z podczas wydalania moczu pulsuje mi jadro lewe z rana najczescie coraz rzadzeij od pierwsze operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania trudno mi określić prawidłowo co może być przyczyną tychże dolegliwości. Trzeba w tej sprawie udać się do urologa na kontrolę. W czasie chłodu jądra i moszna zawsze reagują skurczem drobnych mięśni co powoduje podnoszenie worka mosznowego, jąder a nawet sfioletowienie moszny na skutek zimna. Co do amfetaminy radzę jej nie używać - powoduje ona skurcz naczyń wyzwalający wiele niekorzystnych objawów dla całego organizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×