Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mocny ból lewego jądra


Gość Kamil z Wolsztyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil z Wolsztyna

Witam... Mam 15 lat i od jakiegoś miesiąca sporadycznie (10 razy na miesiąc), ale intensywnie boli mnie lewe jadro... Boli mnie gdy chodze i gdy leze... Czuje też ból w podbrzuszu... Proszę o szybka odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na pewno udać się z tym problemem do lekarza. Może to ból związany ze stanem zapalnym jądra, żylaki powrózka nasiennego, ale też nie jest wykluczona przepuklina pachwinowa, która daje podobne objawy, może to nerwobóle. Wcześnie jednak musi zbadać lekarz, żeby postawił odpowiednie rozpoznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!u mojego 5 miesiecznego syna stwierdzona przepukline jaderka,mowia ze operuje sie to po 6 roku zycia.Chcialam zapytac do 6 roku zycia dziecka jakie to moze miec objawy niepokojace i do niezwlocznego skonsultowania sie ze specjalista?co moze sie dziac z ta przepuklina?Czekam na odpowiedz i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dziś złapał mnie silny ból lewego jądra i podbrzusza i lewego nasieniowodu. po kilku godzinach przeszło a przez parę godzin gdy dotknęło się jądra to jeszcze trochę bolało . Co tu robić? To już nie pierwszy raz tylko że wcześniej nigdy aż tak długo nie bolało. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza, zrób badania. U mnie też są nawroty zapaleń najądrza i jądra. W posiewach wychodzi duża ilość E-coli. Innych objawów ich obecności nie mam. Gdyby nie te zapalenia to bym nawet o tych bakteriach nie wiedział. To się chyba nazywa bakteriuria bezobjawowa. Antybiotyki pomagają doraźnie, po ich zakończeniu po kilku tygodniach problem wraca. Muszę się tego badziewia pozbyć. Teraz biorę UroVaxom. Kiedyś brałem 3 miesiące na nerki i mi pomógł. Ale to pewnie było za krótko. Teraz chyba będzie znacznie dłużej brany, bo muszę wyjałowić mocz. Już biorę ponad 2 miesiące w kombinacjach z antybiotykiem jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarz zrobił mi Usg brzucha oraz zlecił badanie moczu i morfologie. Nic nie wykazało. podejrzewają że to może być od kręgosłupa bo mam problemy z dolną czescia kregoslupa boli od ładnych kilku lat . do tego czesto bol blokuje mi na sekunde noge i mam nerwobole. np. boli mnie często wątroba a jest zupełnie zdrowa. czy to może być wina kręgosłupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×